מוצרים

ספר: שיווק בלי בולשיט

כבעל עסק קטן ביצעתי את כל הטעויות האפשריות . חשבתי שהצלחתי כשכיר תיתן לי יתרון. אמנם הענקתי ללקוחות שלי שירות מעולה אבל משהו לא עבד ומצאתי את עצמי עם חוב גדול לבנק ונתון בסכנה ממשית לפשיטת רגל. פגישה מקרית עם תייר אמריקאי בשם אלברט שוורץ הפכה אותי מבעל עסק כושל לאסטרטג מוביל בשוק.

הספר הזה מספר את סיפורי האישי בבד ובד עם תהליכי השיווק והשינויים שאותם ביצעתי במטרה להפוך את העסק שלי לרווחי ולמשגשג. אלברט שוורץ יעוץ שיווק בעל 40 שנות נסיון לקח אותי למסע שהתחיל בסטייק עסיסי שלא היה באפשרותי לשלם בעבורו, ונגמר בבית קפה קטן עם סוד שיווקי אחרון – כתוב על מפית.

רק 84 ש"ח כולל משלוח (דואר מהיר)

קורס קופירייטינג:
איך להפוך מילים לכסף

אני מזמין אותך לגלות "איך להפוך מילים לכסף". בתוכנית הזו תקבל ממני את הנוסחא מדויקת צעד אחר צעד לכתיבה שתביא לך עוד כסף חינם מפניות מלקוחות.

1997 ש"ח כולל מע"מ

סוכנות דיגיטל של 7 ספרות

הנה השיטה איתה אנשים "רגילים" יכולים להקים סוכנות שיווק דיגיטלי, לעזור לעסקים בסביבה שלהם להשיג לקוחות ולייצר הכנסה של 8,000, 20,000 ואפילו 200,000 ש"ח בכל חודש.

5,997 ש"ח כולל מע"מ

8 שבועות
למכונת מזומנים

גישה און ליין לתוכנית של אבינועם שחר המקיפה ביותר להקמת סוכנות שיווק דיגיטלית על בסיס נסיון מצטבר של עבודה עם מאות לקוחות ב-47 קטגוריות עסקיות וניהול תקציבים של מעל 13 מיליון שקלים.

 

 

2,997 ש"ח כולל מע"מ

12 מכפילי רווח
ל-12 חודשים הקרובים

12 קידומי מכירות אותן תוכל ליישם עכשיו וב-12 החודשים הקרובים כדי לא רק להגדיל את המכירות אלא להגדיל את הרווחים. התוכנית מגיעה עם חוברת דוגמאות אחד לאחד מעשרות ענפים שונים כל מה שצריך כדי להעתיק, להתאים ולשגר בעסק שלך.

 

997 ש"ח כולל מע"מ

מכירות בשיטת היועץ

הנוסחא למכור את השירות שלך כאיש מקצוע סמכותי מרחוק מבלי להיתפס כאיש מכירות זול. ההדרכה כוללת תסריט חוברת לבניית תסריט מכירה ליועץ ב-7 צעדים.

497 ש"ח כולל מע"מ