פחד מוות

בשבוע שבעבר חזרתי מטיול בממלכה ההאשמית הרי היא ירדן. משום מה חבר שלי הצליח לשכנע אותי ללכת איתו לטפס על איזה הר ואחר כך לגלוש ממנו בחבלים, מה שנקרא סנפלינג. אומנם ההר לא היה כל כך גבוה (הוא נקרא ג'בל רם בואדי רם למי שמכיר וגבוהו הוא 1850 מטר) אבל זו ללא ספק הייתה אחת החוויות המפחידות ביותר בחיים שלי.

נוף מג'בל רם

במשך יום שלם טיפסנו על קירות אנכיים, בכל רגע נתון אתה מחפש איפה לשים את הרגל שלך כדי שלא תחליק ותיפול. אומנם היינו קשורים אחד לשנים אבל מה קורה אם כולנו נופלים? הלכנו על מדפים ברוחב של כף רגל כאשר מלמטה היה רק תהום. אתה גם לא יכול לומר למדריך שאתה רוצה לחזור. הדרך היחידה למטה היא או בגלישה או בצניחה חופשית.

במשך יום שלם טיפסנו להר עד הפיסגה. באותו לילה ישנו על ההר וכל הלילה היו לי סיוטים שאני בנפילה חופשית לפי התהום.

מה המשל שלי לגבי עסקים. היופי בטיפוס הרים שהדרך היחידה להתקדם היא בצעד אחר בצעד למעלה לעבר המטרה. אבל אתה חייב לקבל החלטות מהירות. אתה לא חושב אלא פשוט עושה כי החיים שלך תלויים בזה. אחת הבעיות היא שבעסקים אנחנו מחכים, מתלבטים ולא עושים. אבל היתרון הוא שאם נקבל החלטה גם אם היא מהירה ואפילו טיפשית לא נאבד את החיים (או שנשבור איברים יקרים אחרים:-).

האם ישנה החלטה שאתה חייב לקבל ? החלטה שאתה יודע שתשנה את הכיוון בעסק שלך לטובה אבל אתה אולי מפחד, מתלבט ולא יודע אם להתקדם? אל תחכה. הדרך לכיבוש הפיסגה מתחילה בצעד אחד קטן!

אגב החלטות מהירות. לרגל יום העצמאות אני רוצה לחגוג את העצמאות שלי יחד איתך. לכן אני מציע את הערכה המושלמת לשיווק עסקים קטנים 'קופי פייסט לכסף: הסודות לשיווק זול כמו חול' ב-15%.

קליק כאן לתפוס את העותק שלך

אל תשכח לשווק בלי חרטה,

אבינועם שחר

המכון לשיווק

מעל 4,000 אנשי עסקים ויזמים כבר הזמינו

13 סודות שיווקיים שהוציאו אותי מחובות חונקים לרווחים עודפים

לזמן מוגבל!

קבל את הספר בחינם! שלם רק עבור המשלוח

"5 שיטות להגדיל את המכירות מהאינטרנט עכשיו!" מלא את הפרטים לקבלת המדריך (זה בחינם!)

פוסטים אחרונים

שמעת על תיאורית הברבור השחור?

הכוונה לאירוע בלתי צפוי, עם סיכוי ממש קטן להתרחש בעל השלכות מרחיקות לכת. לדוגמא: פיגועי ה-11 בספטמבר. זוג מטוסים שרוסקו לתוך מגדלי התאומים והפילו אומה שלמה על

שלושה טיפים לשיווק בזמן מיתון

הנה שלושה טיפים למכירות בזמן מיתון. טיפ 1# לשנות את ה"מי" שלכם. כלומר למכור לאנשים שמוכנים להשקיע במה שיש לכם להציע. למשל, בזמן שכל העולם

גלילה לראש העמוד

טיל!

הפניה התקבלה

יכול להיות שיקח לגמדים שלנו בסייברספייס כמה שעות עד שיחזרו אליך. אבל זה לא יקח יותר מ-24 שעות. 

כבר יצא לך לראות את ההצעה שלנו ל'שיווק בלי בולשיט'?