לוגו פונט אלף לבן

ספר בהוצאת סטימצקי חושף מהו

שיווק בלי בולשיט

13 סודות שלא ידעת על שיווק שיביאו לך את כל הלקוחות והכסף שרק תרצה...

עותקים שנרשכו
לאחרונה הגיע לידי ספר מדהים של אבינועם שחר מומחה לשיווק ואחד התותחים בארץ בכל הקשור ללימודי שיווק. לספר קוראים: שיווק בלי בולשיט האמת, הופתעתי כל כך לטובה שהייתי חייב לספר לכם על זה הספר הזה פשוט גאוני בפשטות שלו. מלמד שיווק מרמת האסטרטגיה עד רמת הטקטיקה בצורה פשוטה כיפית, מהנה, צחקתי המון לאורך הקריאה ונהניתי מאוד מהמסרים.
דניאל דוידזון
"ממליץ בחום לקרוא ולשמוע את אבינועם שחר – התכנים שלו יצירתיים, חדים, פרקטיים ומעוררי השראה! לא תמיד תסכימו איתו (ולפעמים קצת תכעסו עליו…) אבל תמיד תגלו כלים חדשים ותחשבו על רעיונות להניע את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה".
ד"ר יניב זייד

כפי שפורסם ב...

מאת: אבינועם שחר

הנדון: איך תוכל להשקיע 3 שעות בקריאת ספר ולהפוך למומחה שיווק בעסק שלך… זה הרב יותר קל כשאתה יודע את כל הסודות…

  

חבר יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות הקשים ביותר בעולם להקים עסק. על פי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בכל שנה נסגרים 10.5% מכלל העסקים – כמעט 45,000 עסקים. עוד נתון מדאיג הוא שאחרי 5 שנים מיום הקמתם רק 30% מהעסקים שורדים ואחרי 10 שנים רק 6%.

האם אי פעם שאלת את עצמך 'איך זה יכול להיות?'. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש לעסקים כל כך הרבה ידע וכלים בעקבות מהפכת האינטרנט עדיין כל כך קשה לא רק להקים עסק אלא להצליח ולעשות כסף?

האם אי פעם תהית האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף (וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתה מרגיש עכשיו תקועה – כי אתה רוצה להקים עסק או כבר מנהל עסק היום אבל פשוט לא יודע מה לעשות כדי להשיג יותר מכירות?

אני לגמרי מבין אותך.
 

קודם כל חשוב לי שתדע שזו לא באשמתך. בטח כבר קיבלת כל מיני עצות והמלצות ואולי גם השתתפת בכל מיני הדרכות בחינם או בתשלום. יכול להיות שדווקא עכשיו אתה יותר מבולבל מתמיד.

זה בסדר. גם אני כשהקמתי את העסק שלי עשיתי כל טעות אפשרית. לקחתי כסף מהמשפחה, מהחברים ומהבנקים ואחר כך עוד קצת כסף מהבנקים. הייתי משוכנע שעם כל הידע והכישרון שיש לי אני אהפוך להצלחה בין לילה.

זה ממש לא קרה.

אחרי 4 שנים עם עסק עצמאי כל מה שטיפחתי זה יותר חובות בבנק שהגיעו לממדים של מאות אלפי שקלים ותחושה צורבת של כישלון. ניסיתי לשרוד בכל מחיר. הייתי הולך לבנק ומבקש עוד כסף… עוד קצת… הייתי בטוח שממש מעבר לפינה נמצא גלגל הצלה. המשכתי ככה עד שהגיע היום והבנק סגר לי את הברז.

באותו יום לא הייתה לי ברירה וסגרתי גם את העסק שלי והלכתי הביתה. נכנסתי לתקופה של מחשבות וחיפושים. שקלתי למצוא משרה בתור שכיר, כמו שכולם המליצו לי לעשות, אבל לא יכולתי לוותר. קראתי מאות ספרים והקשבתי לעשרות הדרכות. חיפשתי את הדרך לשווק ולמכור טוב יותר. למרות כל הידע הזה שום דבר לא ממש התחבר.

הכל השתנה כשפגשתי פנסיונר יהודי אמריקאי – יועץ שיווק שגילה לי את כל הסודות
 
הכל השתנה בפגישה מקרית שהייתה לי בבית הקפה של חוף פרישמן בתל אביב. קראו לו אלברט שוורץ והוא היה פנסיונר אמריקאי יהודי שעסק בעברו ביעוץ שיווקי לעסקים קטנים. מר שוורץ חשף אותי לשיטת שיווק מוזרה. שיטה שלעיתים עובדת נגד האינטואיציה אבל תפורה בול למידות של עסקים קטנים. אחרי שהתחלתי לעבוד עם השיטה הזו הבנתי. לא רק הבנתי. הצלחתי להפוך את החובות שלי לרווחים של מאות אלפי שקלים תוך 6 חודשים.
 

 השיטה הטובה ביותר בעולם לשיווק ומכירות בעסק קטן!

 
 ברור שאתה יכול לצאת ולעשות את כל הטעויות שאני עשיתי להוציא מיליוני שקלים על קידם מיזם עסקי שיוביל אותך רק ליותר חובות… אתה גם יכול ללכת לקרוא כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות להפוך את העסק שלך (ולא משנה איפה הוא נמצא היום) למכונת מזומנים תוך 6 חודשים או פחות. יקח לך לקרוא אותו משהו כמו 3 שעות והוא עמוס בדוגמאות, שיטות וטכניקות בלי בולשיט ובלי בילבולי ביצים. אני נותן לך הכל בלי פילטרים, ישר לפנים.

כמי שהחליט להתעדכן בכל מה שמהווה פריצת גבול וחידוש בעולם המכירות אני לא חושב שיש אפשרות לא לקרוא את מה שכותב אבינועם שחר היקר!
ניר דובדבני
"אני יודע שזה ישמע כמו הגזמה אבל כקורא קבוע כבר מעל שנה אני חושב שזה שווה לפחות פי 10 ממה שהוא מציע אותו".
איתמר בן חור
"בתעשייה שמלאה בבולשיט, אני תמיד מחפש את התכל'ס. אבינועם הוא אחד המקורות הבודדים בארץ להשראה בנושא שיווק".
אדם טל
הספר היה לי לשעון מעורר, מאוד נהנתי מקריאתו כתוב איכותי ושנון לקחתי ממנו מייד את סודות השיווק והתחלתי ליישם ולבצע , תמיד רציתי עוד לקוחות ועוד כסף ,עכשיו אני גם יודע כיצד לעשות את זה ,אני ממליץ בחום להכיר ולחקור כל מיידע ממר אבינועם שחר. יישר כח!!".
בועז פמסון
"קראתי את הספר בשקיקה!! כל מילה שנכתבה שם בספר – סלע! כל מילה שנכתבה, נכתבה מתוך אמונה אמיתית בחזון של אבינועם שכל עסק וכל עיסקה הינה ברת-ביצוע, כשבעל העסק מאמין בצדקת דרכו ובזכות הקיום האמיתי של העסק, כשזאת באה לידי ביטוי בעשיה ועשיה תרתי משמע, וללא שפיכת מזומנים ללא אבחנה. יישר כח!!".
עפרה ברגר
מוסך ברגר
לא קראתי את הספר אלא למדתי את הספר. המסר השיווקי שבו כל כך לוגי, פשוט ונכון (שיווק בלי בולשיט) שרב העצמאיים לא חושבים עליו. בהחלט הספר יכול להיות ה "תנ"ך" של כל עסק קמעונאי.
מרדכי סונק
סונק סוכניות

אבל רוב הסיכויים שזה לא בשבילך

אני יודע שרוב האנשים לא יענו להצעה שלי היום. עד כמה שהיא טובה. זו הסיבה. רוב האנשים עושים את מה שרוב האנשים עושים. זאת אומרת שהם הולכים אחרי העדר. גם אם הם ידעו את כל הסודות להצלחה הם לא יפעלו כי הם מרגישים שהם קורבנות ולא יכולים לעשות דבר וחצי דבר כדי להשפיע ולשנות את החיים שלהם לטובה.

אם זה אתה אז זה לא בשבילך ולמען האמת אני גם לא רוצה שתצטרף למעגל הלקוחות שלי. כדי להצליח צריך לשחות נגד הזרם. לא לעשות מה שהעדר עושה, העדר תמיד היה וישאר מרושש (בוקר טוב! מעל 50% מהאנשים בישראל מרוויחים רק 6,000 שקל בחודש). אני יודע שלרוב האנשים פשוט יהיה קשה מדי להתמודד עם האמיתות והעובדות שמופיעות בספר. הם פשוט לא יהיו מסוגלים לעכל את זה ובטח לא לעשות עם זה משהו.

אבל אם אתה רואה את עצמך כבן אדם פתוח. כזה שיכול ללמוד מהר, לפעול וליישם… מסוגל לעבוד עם שיטת שיווק מוזרה אבל מוכחת אני רוצה שרק תדמיין…

איך זה ירגיש?

אתה צודק, זו הרגשה מעולה ואם אתה תבין, באמת תבין ותיישם את מה שתקבל בספר – 'שיווק בלי בולשיט' אלה יהיו חייך!

קבל ממני אחריות "כפול את הכסף שלך חזרה"

אני מאמין ב-100% שהספר הזו יעזור לך להקים מכונת מזומנים שעליה תמיד חלמת. לכן אפילו שהסכום הוא לגמרי סמלי אני מעניק לך אחריות מלאה למשך 60 יום.

אחריות 1# – אם מכל סיבה שהיא לא אהבת את הספר והרגשת שהוא לא תרם לך בכלל. אתה מוזמן להחזיר אותו תוך 60 יום ולקבל זיכוי כספי מלא ללא כל שאלות.

אחריות 2# – קח את 60 היום והוסף להם עוד 305. אם בהמשך השנה השתמשת באחת מהשיטות שנתתי לך ולא הצלחת להשיג לפחות עוד לקוח אחד. רק תודיע לי ואני לא רק אתן לך זיכוי כספי מלא אלא אחזיר לך סכום זהה נוסף מכיסי. כלומר, תקבל כפול את הכסף שלך חזרה. כל מה שאני מבקש ממך הוא להציג לי הוכחות שאכן השתמשת במה שנתתי לך.

מדוע כדאי לפעול מהר!

אם אתה לא מרוצה מהתוצאות העסקיות שלך היום – למה לך לחכות? אם תוך 3 שעות העסק שלך, העתיד הכלכלי שלך יכול להיות במקום אחר, למה יש לחכות?

תראה…

אתה תעשה עוד הרבה טעויות.

איש חכם פעם אמר "אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע". להמשיך להתנהל בעסק שלך היום בלי שום הנחיה זה כמו לנסות להרכיב רהיט מאיקאה בלי ההוראות (אל תתפלא אם הכל יתרסק בסוף).

קבל עזרה לפני שאתה עושה טעויות קריטיות שעלולות לעלות לך ביוקר. כשההוראות המלאות הן רק 84 ש"ח, סלח לי על הישירות יהיה די טיפשי מצידך לא לתפוס אותן.

יכול להיות שהסכום הסמלי הזה הוא כל מה שעומד בינך ולבין ההצלחה.

להגשמת חלומותיך הססגוניים ביותר,

אבינועם שחר

signjer

 

 

 

נ.ב. אל תשכח, יש יותר מידע יישומי בספר הקטנטנן הזה מאשר במאות ספרים עסקיים אחרים (תאמין לי קראתי חלק גדול מהם). השיטה עליה תקרא בספר עבדה עבורי ועבור עשרות בעלי עסקים כמוך. בנוסף אתה מקבל 100% אחריות ככה שאין לך איך להפסיד.

בחר את המסלול שלך

להזמנה מאובטחת ומהירה בחר את אחד המסלולים הבאים:

44 ₪

בסיסי

144 ₪

VIP

84 ₪

מתקדם

להזמנה מהירה לחץ על הקישור באחד המסלולים. למבצע זה התשלום אפשרי אך ורק בכרטיס אשראי.

ניתן לשלם גם באמצעות PayPal. כדי לעשות זאת בטופס הסליקה המאובטח יש לבחור ב"אמצעי תשלום">>"PayPal"

אנו משתמשים בטכנולוגית ההצפנה המתקדמת ביותר הכוללת הצפנה ב-SSL.

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 4,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם. מהמשווקים המובילים באינטרנט בישראל