בעל עסק

הנה השיטה החדשה לעבוד פחות ולהרוויח יותר

אם אתה מוצא את עצמך עובד (וטרוד) סביב השעון ובסוף החודש פשוט לא מרוצה מהשורה התחתונה המכתב הזה הוא מהחשובים ביותר שתקרא אי פעם

משולחן העבודה של אבינועם שחר

חבר יקר ושותף למסע העסקי,

אני מחפש את לקוח החלומות שלי כזה שיהיה מוכן לעבוד פחות ולהרוויח יותר ב-12 החודשים הקרובים. אבל לפני שאנחנו ממשיכים חשוב לי להבהיר לך על מה המכתב הזה …

ממש לא!

הוא על איך לרתום חוק בסיסי שקיים בטבע לעסק שלך כדי לעבוד פחות או להרוויח יותר

במאה ה-19 חוקר איטלקי בשם וילפרדו פראטו גילה ש-20% מהמשפחות במדינה מחזיקות ב-80% מהעושר. לכן על שמו נקרא העיקרון או החוק פארטו. העניין הוא שבבחינה מהירה נמצא שבכל מקום בחיים שלנו מתקיים חוק פראטו. 80% מהזמן אנחנו לובשים 20% מהבגדים שלנו.
בעסק שלנו…

בפשטות אם נבחן את העסק שלך אנחנו נגלה שאתה לא צריך לעשות יותר אלא דווקא פחות!

השקר שאמא ואבא מוכרים לך שהורס לך את החיים הכלכליים

אני נולדתי למשפחה מהמעמד הבינוני הקלאסי. אמי עבדה באוניברסיטה ואבא שלי רופא. מהיום שנולדתי ספגתי את מוסר העבודה המקובל של המעמד הבינוני ש"צריך לעבוד קשה בשביל הכסף". אני אימצתי את הערך הזה בשתי ידיים והחלטתי לסבול בשנים הראשונות שלי כעצמאי. חייתי במצב של הישרדות עד שהגיעה הנפילה הכלכלית ואני הגעתי לסף פשיטת רגל. רק כשפגעתי בקיר הבנתי שזאת כנראה לא התפיסה הנכונה ולכן החלטתי להתעמק בלימוד ויישום של תורות מעולם השיווק, הפיננסים והפסיכולוגיה החברתית. השיטות המשמשות את היזמים המצליחים ביותר בעולם. אבל ההרס העצמי לא נעלם מחיי. הוא הופיע שוב בכל פעם שעשיתי קצת כסף. אני זוכר את הפעם הזו שהופיעו 490,000 ש"ח בחשבון העו"ש שלי (רק בשביל הפרופורציה באותו זמן בעסק שלי היה רק עובד אחד). לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הרגשתי נורא. אני לא עבדתי קשה כדי להשיג את הכסף הזה. ההרס העצמי נכנס להילוך גבוה ותוך חודשים ספורים שרפתי את כל הכסף. עד היום אני אפילו לא זוכר על מה.

אם אתה לא "עסוק עסוק עסוק" אתה בן אדם רע

האמת היא שבכל פעם שעשיתי כסף זה היה קל. לא קשה. בכל פעם שעשיתי כסף זה לא היה כתוצאה מעבודה קשה אלא עבודה ממוקדת ובעיקר חכמה. העניין הוא שאנחנו מסממים את עצמנו עם הרבה שעות עבודה כדי שנוכל להרגיש טוב עם עצמנו. התחושה של ה"עסוק, עסוק, עסוק" עוזרת לנו להשכיח ולא להתמודד עם הבעיות האמיתיות שיש לנו בעסק. והאמת היא ש…

קל להתמודד עם הכישלון, הרבה יותר קשה להתמודד עם הצלחה

אנחנו כבני אדם, בטח ובטח בעלי עסקים, רגילים להתמודד עם כישלון. יש לנו מנגנונים פנימיים שמורגלים לזה. לעומת זאת הצלחה היא משהו שקשה מאוד להתמודד איתו. אני חוזר רגע לחודש של ה-490,000 ש"ח. לא ידעתי איך לאכול את זה. הייתי הלום. הייתי בטוח שעשיתי משהו רע והתמלאתי רגשות אשמה. למרות שהכל היה לגיטימי וחוקי. לכן ההתמודדות שלי או ליתר דיוק הדרך שלי לא להתמודד עם זה הייתה מהר מהר לשרוף את הכסף ולחזור למצב ההישרדותי של ה"עסוק, עסוק, עסוק" אליו הייתי מורגל. הקטע הוא שבאותו חודש שבו עשיתי את הסכום הזה עבדתי הרבה פחות שעות והרבה יותר נהנתי מכל תקופה אחרת בעבר.

הייתי במצב של זרימה… של מומנטום מטורף. תחושה עילאית שכל יזם מכיר כשהכסף זורם ואתה מרגיש כמו סופר גיבור על. הבנתי שאני חייב למצוא את השיטה להגיע ולהישאר במצב הזה כל הזמן (עוד על השיטה הזו בהמשך).

איך אפשר להביא את העסק שלך למצב של מומנטום מטורף אפילו בתקופת משבר

התרופה שכולם מציעים לך אם משהו לא עובד בעסק שלך זה פשוט "יותר". תביא יותר עובדים, תביא עוד איש מכירות, תשקיע יותר כסף בפרסום… תעבוד יותר שעות. כאילו אם תחבוט עוד ועוד עם המקל יצאו יותר מים (או כספים) מהסלע. זה פשוט לא נכון! אבל רגע, רגע, רגע! אני לא איזה רוחניק שאומר לך שאם תיסע לגליל ותעשה מדיטציה במערה קרירה פתאום כבדרך קסם יופיע עוד כסף בחשבון הבנק שלך. מה שאני אומר זה שאם תרתום את חוק ה-80/20 להתנהלות העסקית שלך או ליתר דיוק לשיווק והמכירות שלך אתה תגדיל את הרווחים.

הנה רשימה חלקית של ש"נגענו" בהם:

מי אני ולמה כדאי לך להקשיב לי

נעים מאוד, קוראים לי אבינועם שחר. אם אנחנו נפגשים כאן בפעם הראשונה הרשה לי לספר לך קצת על הנסיון שלי בעולם העסקים. אני בעל נסיון של מעל 17 שנים בתחום השיווק והמכירות. בפעם האחרונה שספרתי אני והצוות שלי עזרנו לעסקים שעבדו איתנו לצבור מכירות של מעל 300 מיליון שקלים. הספר שלי שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' נמכר עד היום במעל 4,000 עותקים. עשרות כתבות שלי פורסמו באמצעי התקשורת ואני מרצה קבוע בגופים כמו מעוץ ולשכות המסחר. 

קיצר, אין במה שאני מראה שום תיאוריה אלא רק פרקטיקה אמיתית שנולדה כתוצאה מעבודה עם עשרות עסקים ב-47 ענפים שונים לאורך השנים.

0 +
מכירות ללקוחות
0
ספרים שנמכרו
0
כתבות בתקשורת

לקוחות

הנה השיטה להגדיל את הרווחים בעסק שלך ב-90 הימים הקרובים למרות המשבר

איך השיטה שלנו עובדת? בפשטות אנחנו משתמשים במשולש הטקטי כדי לרדת לשורש העניין. עם תחילת העבודה אנחנו בוחנים שלושה מרכיבים קריטיים בעסק שלך:

השיווק – מה הם כל מקורות התנועה שיש לנו של לידים ולקוחות ומה עובד הכי טוב.
המכירות – מה אנחנו אומרים ללקוחות הפוציאנליים שלנו, או ליתר דיוק איך אנחנו סוגרים הכי הרבה עסקאות.
התמחור – האם אנחנו מתמחרים את המוצרים והשירותים שלנו בצורה נכונה כדי לתמוך בהשקעה חוזרת בצמיחת העסק וברווחים בעסק שלך.

בכל אחד מהמרכיבים האלה אנחנו מחלצים את ה-20% שמביאים 80% מהתוצאות ומעצימים אותם. במילים אחרות אנחנו בוחנים הכל לפי חוק ה-80/20 ומביאים את העסק כמה שיותר מהר למרכז המשולש שם נמצאת הזרימה , שם נמצא המומנטום, שם נמצאים כל הרווחים!

שורה תחתונה אנחנו מפשילים שרוולים ועובדים יחד בפגישות פנים מול פנים, בזום , בטלפונים והוואטסאפ כדי להביא אותך למפנה העסקי תוך 90 ימים!

למי זה מתאים ולמי לא

השיטה הזו לא מתאימה לכל העסקים אלא רק לאלה שעומדים בקריטריונים הבאים:

אם אתם עומדים בקריטריונים האלה ניתן להגיש מועמדות בלחיצה על הכפתור שנמצא מטה.

מה יקרה אם לא תפעל עכשיו?

נראה לי מגוחך לכתוב כאן משהו כמו "קנה עכשיו או תמות…". באמת, כלום לא יקרה אם לא תפעל עכשיו. השאלה אם אתה מרוצה מהמצב כפי שהוא היום? אז כרגע עומדות לפניך שתי דלתות. אתה יכול לבחור בכל אחת.

דלת 1# להמשיך לעשות את מה שאתה עושה היום… וזה בסדר גמור. רוב האנשים רק מתלוננים על כמה שהם לא מרוצים אך לא מוכנים לנקוף אצבע כדי לשנות את המצב.

דלת 2# למצוא את שביל הזהב ליישום שיטת ה-80/20 בעסק שלך איתה תוכל לעבוד פחות ולהרוויח יותר.

אם בחרת בדלת מספר 2 אני והצוות שלי נאמר לך ברוך הבא!

להגשמת חלומותיך הססגוניים ביותר,

אבינועם שחר

נ.ב. אם אתה רק רצת על המכתב הזה רק כדי להתרשם אז אני אעמלק לך. הוא על שיטה איתה אתה יכול להפחית את מספר שעות העבודה בעסק ולהרוויח יותר. אם זה נשמע לך כמו חלום באספמיה אז כל ההוכחות נמצאות כאן למעלה. קח חמש דקות ותקרא את כל המכתב.

מעל 4,000 עסקים כבר הזמינו את הספר

קבל את הספר בחינם שלם רק על המשלוח.

מה מנטורים מובילים אומרים על אבינועם שחר

.jpg

להגשת מועמדות מלא את השאלון

* בעת ההרשמה הינך מאשר משלוח דיוור במייל מפעם לפעם. אין כל התחייבות וניתן להסיר עצמך בכל עת.

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן
גלילה לראש העמוד