משווק את אחד מהשירותים הבאים:

"הנה השיטה החדשה להשיג לידים רותחים בתחום המימון"

0 +
שקלים בתקציבי פרסום
0
ספרים שנמכרו
0
כתבות בתקשורת

חבר יקר,

קוראים לי אבינועם שחר. אולי קראת את אחד המאמרים שלי בגלובס או דה מרקר ויכול להיות שגם ראיתי את הספר שלי בחנויות הספרים, קוראים לו 'שיווק בלי בולשיט'. רגע לפני שאתה סוגר את החלון הזה אני רוצה להסביר לך מדוע פרסמתי את המכתב הזה דווקא עכשיו. אחרי עבודה של קרוב ל-10 שנים עם חברות בתחום המימון והפיננסים פיתחנו שיטה ייחודית להבאת לידים בתחום. כיום אנחנו משרתים לקוחות ומשווקים שירותים:

יש לקוחות שעובדים איתנו כבר מעל 4 שנים. למי שותיק בתחום יודע שזה דבר נדיר. בכל מקרה כולם יודעים שבתחום הזה יש לידים בשפע העניין הוא לא להשיג את הלידים אלא להשיג לידים איכותיים. זה מה שאנחנו עושים.

באמצעות פרסום מדויק בפייסבוק ובגוגל אנו דואגים לספק לך לידים איכותיים.

לנו לא חשוב כמה עולה הליד...

אלא ההחזר שלך על ההשקעה, המטרה היא שעל כל שקל שתשקיע בפרסום תקבל בחזרה 3, 4 ואפילו 10!

שיטת העבודה שלנו

אנחנו גובים תשלום חודשי קבוע בהתאם לכמות השירותים שתקבלו. אנחנו לא גוזרים קופון מתקציב הפרסום שלך. אין לנו אינטרס שתוציא יותר כסף אלא שתרוויח יותר.

הנה רק חלק מהיתרנות של עבודה איתנו:

01

שקיפות מלאה

תשלום חודשי קבוע עבור השירות ותשלום נפרד לפרסום. אתה רואה בדיוק כמה יצא ומה התוצאה שהושגה.

02

עם האצבע על דופק המכירות

עובדים באופן צמוד עם אנשי המכירות שלך. למה יש אינטרס שתמכור יותר! רק כך תישאר לקוח לאורך שנים.

03

שיטה ייחודית להשגת לידים איכותיים

הכי קל זה להביא לידים בתחום הזה אבל לא קל להביא לידים איכותיים. לכן פיתחנו שיטה ייחודית להשגת לידים בתחום.

04

נסיון עשיר בתחום

עד היום ניהלנו מעל 15,500,000 שקלים בתקצבי פרסום דיגיטליים. כנראה שיש סיבה שחברות סמכות עלינו לנהל כאלה סכומים.

google-partner.png
Facebook-Certified-Buying-Professional-1.png

מה לקוחות שלנו אומרים

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 4,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם.

מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן
גלילה לראש העמוד