רק לעסקים המוכרים לעסקים אחרים

"שיטת הלידים האינסופיים ל-B2B"

בכנס חדש ולוהט סוף סוף אתה מקבל גישה לכלים מוכחים איתם כל עסק המוכר שירותים לעסקים אחרים (B2B) יכול לסגור עסקאות של מיליונים מבלי לחכות להפניות, בלי ללכת לאירועי נטוורקינג, בלי להוציא הון על פרסום

יום ה' 19.12.19 שעות 10:00-12:30

בית ציוני אמריקה - רחוב דניאל פריש 1 פינת אבן גבירות 27, תל אביב

ימים
שעות
דקות
שניות

ממספר המקומות מוגבל ל-108 משתתפים

ההשתתפות ללא עלות אך חובה להירשם

אם אתה מנהל עסק המספק שירותים לעסקים אחרים במכתב הבא תגלה איך שיטת השיווק של אבינועם שחר תסייע לך להשיג יותר פניות, יותר לקוחות ויותר רווחים ב-6 החודשים הקרובים

משולחן העבודה של אבינועם שחר

מגדלי התאומים 2

דרך זאב ז'בוטינסקי 35

רמת גן

עמית יקר,

אני עומד להראות לך שיטה ייחודית איתה השגתי במהלך השנים האחרונות עסקאות במילוני שקלים בשנים האחרונות. היופי הוא שעשיתי את זה …

  • בלי לשפוך ים של כסף על פרסום בגוגל או בפייסבוק.

  • בלי להיות אשף במכירות.

  • בלי להיות גורו או מנטור או משהו בסגנון הזה.

  • בלי ללכת לאירועי נטרווקינג מתישים.
  • בלי לחכות להפניות מאנשים אחרים.

לכן אם אתה מוכר היום שירותים לעסקים אחרים (B2B) כיועץ (שיווקי, דיגיטלי, ארגוני או פיננסי), תוכנה, רואה חשבון או עורך דין (עבודה או מסחר) אני הולך להראות לך במפגש קצר וללא עלות בדיוק איך תוכל להגיע ללקוח החלומות שלך, צעד אחר צעד.

אם עדיין לא מצאת שיטה יעילה לגיוס לקוחות חדשים חשוב שתדע שזה לא באשמתך

בשנים האחרונות פלש לחיים שלנו כוח אדיר. אני בטוח ששמעת עליו, קוראים לו האינטרנט. נכון, שאני אישית חייב הרבה מאוד לפריחה של המדיום הזה. על זה העסק שלי מבוסס. הבעיה היא שחלק גדול מכלים המשווקים לנו על ידי כל מיני "גורואים/מנטורים" כמתאימים לכל עסקים כמו פרסום בגוגל או בפייסבוק לא בהכרח מתאימים לעסק שלך

אז מה שקורה הוא שיש הרבה מאוד אנשים מבולבלים בשוק של היום שמצד אחד רואים איך השיטות הישנות כמו שיווק מפה לאוזן כבר לא עובדות כמו פעם, אך מצד שני עוד לא הצליחו לפצח את השיווק במציאות החדשה שנוצרה.

אם זה מה שעצר את העסק שלך עד היום אני עומד לתת לך את כל הכלים להטיס אותו על טיל בלאסטי. כן, אני בטוח שראדר הבולשיט שלך מצפצף עכשיו אבל כמו שאמרתי במפגש קצר אני עומד להראות לך צעד אחר צעד איך להשיג לקוחות בשוק של היום. המפגש הזה הוא עם אפס תיאוריה. 

אני באופן אישי השתמשתי בשיטה הזו כדי לסגור עסקאות במיליוני שקלים עם עסקים וזה בדיוק מה שתגלה איך לעשות במפגש הזה:

מי אני ולמה לעזאזל שתקשיב לי?

אם אנחנו נפגשים כאן בפעם הראשונה הרשה לי להציג את עצמי. קוראים לי אבינועם שחר ואני נמצא בתחום השיווק הדיגיטלי מעל 10 שנים. עד היום החברה שלי ניהלה תקצבי שיווק של מעל 15 מיליון שקלים. בפעם האחרונה שבדקתי סייענו לחברות שעבדו איתנו להשיג מכירות במעל 300 מיליון שקלים. יצא לי לעבוד עם לקוחות כמו בנק דיסקונט, הכשרת היישוב, פייזר, מתן יעוץ משכנתאות, מכללת פסגות ועוד מאות עסקים בישראל. הספר שכתבתי 'שיווק בלי בולשיט' נמכר במעל 4,000 עותקים ועוד 36 כתבות פרי עטי התפרסמו בעיתונות הכלכלית The Marker, גלובס וכלכליסט. לכן עם כל הצניעות אני יודע מה עובד בשוק של היום. 

עותקים שנמכרו
שקלים בתקציבי פרסום
כתבות בתקשורת

למה אני עושה את זה (זו התוכנית הזדונית שלי)

למה החלטתי להעביר את הכנס הזה? זה נכון כיום אני כבר לא ממש עובד עם עסקים קטנים. ההשקעה המינימלית של עסק שאני מנהל עבורו את השיווק היא כ-20,000 ש"ח לחודש. ובכל זאת בחרתי לקיים את הכנס הזה כי..
1. אני עושה מזה כסף. כן תהיה בכנס הצעה לרכוש את התוכנה שאני עובד איתה אבל אני מבטיח שעדיין תקבל מזה ערך.
2. אני מרגיש שאין באמת מענה אמיתי לעסקים מסוג שלנו. עסקים המשווקים לעסקים אחרים. לקח לי הרבה מאוד זמן וכסף לפתח את השיטה הזו.
3. אני באמת נהנה לעזור לקולגות שלי. אחרת לא הייתי בוחר במקצוע הזה.

זה מה שיש לך להפסיד בשנת 2020

אם עדיין אין לך שיטה יעילה לגיוס לקוחות חדשים – איך שאני רואה את זה – המפגש הזה הוא הכרחי מבחינתך. ראשית, כמעט ואין מפגשים על שיווק המיועדים לעסקים המשווקים רק לעסקים. שנית, אם אתה מעוניין להמשיך לעשות עסקים – לצמוח ולהרוויח – אני מבטיח לך לתת לך את הכלים הכי טובים שאני מכיר. אני יודע גם במקרים רבים (לאו דווקא במקרה שלך) הלקוח הבא שתגייס הוא בבחינת לחדול או לחיות. 

 

אם המועד המצויין כאן לא נוח לך תעשה את השינויים הדרושים. לא מתוכננים עוד מפגשים כאלה ל-12 החודשים הקרובים. 

כמו שאמרתי ההשתתפות היא בחינם אבל מספר המקומות מוגבל. בבקשה תשקול טוב טוב לפני שאתה נרשם. אם אתה משריין מקום ולא מגיע אתה גוזל מקום מאדם רציני שכן מעוניין להגיע.

"שיטת הלידים האינסופיים ל-B2B"

יום ה' 19.12.19 שעות 10:00-12:30

בית ציוני אמריקה - רחוב דניאל פריש 1 פינת אבן גבירות 27, תל אביב

ימים
שעות
דקות
שניות

מספר המקומות מוגבל ל-108 משתתפים

ההשתתפות ללא עלות אך חובה להירשם

בבקשה! תשקול טוב טוב לפני שאתה נרשם. אם אתה משריין מקום ולא מגיע אתה גוזל מקום מאדם רציני שכן מעוניין להגיע

מלא את הפרטים לשריון מקומך עכשיו!

מפה למקום האירוע: פרטים אודות דרכי הגעה וחניונים ישלחו לאחר הרשמה במייל

להצלחה ההיסטורית שלך,
אבינועם שחר

נ.ב. אני מזכיר לך לא מתוכננים עוד מפגשים כאלה ל-12 החודשים הקרובים. אז אם יש לך תוכניות אחרות ממליץ לך פשוט לבטל אותן.

מה לקוחות מספרים על אבינועם שחר

אבינועם והצוות שלו יצרו עברנו מערך אדיר של פניות מלקוחות איכותיים שהוביל באופן ישיר לגידול משמעותי במכירות.
ליאור איילון
מתן יעוץ משכנתאות
המשפכים השיווקיים שאבינועם והצוות שלו הקימו עבור המכללה הוסיפו באופן ישיר הכנסות של מאות אלפי שקלים בכל חודש.
דודי פריד
מנכ"ל מכללת מגמות
כשפנינו לאבינועם שחר לא הייתה לנו בעיה בכמות הלידים. הבעיה הייתה שקיבלנו לידים מאוד לא איכותיים. השינויים שאבינועם ביצע בדרך קבלת הלידים ובקמפיין שינו את המצב. היום אנחנו מקבלים יותר פניות איכותיות וכתוצאה מכך אנחנו סוגרים יותר עסקאות.
דודי ישראל
רצון ליברמן בע"מ
השינוי הגדול שחל כתוצאה מהעבודה עם אבינועם הוא סוג הלקוחות שמגיעים אלינו עכשיו. כיום אני עוסק כמעט ואך ורק בטיפולי השתלת שיניים. זה שינה את כל הדרך שבא אנחנו מתנהלים היום. עם פחות לקוחות אנחנו משיגים הרבה יותר הכנסות.
ד"ר דניאל רם
מרפאת מזור, הוד השרון
אני חייב לאבינועם המון... הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.
ד"ר רמי פטררו
המרכז לבריאות השן, קריית מוצקין
הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה.
מתן יופיטר
ספרטה פגרולות

לינה סנטר: מעשרות אלפים למאות אלפים בכל חודש

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"כאשה היודעת בדיוק מה היא רוצה, אני חייבת לפרגן לכם ולהודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור החברה שלנו. קבוצת שטיר מפיקה תערוכות מקצועיות במגוון תחומים בכל השנה. ללא ספק הוכחתם את היכולת שלכם לקדם כל תערוכה ותערוכה ביצירתיות ובמקצועיות. העבודה שלכם עזרה לנו להביא אלפי מבקרים לתערוכות שלנו. אתם ענקים"

ישראלה שטיר אינשטיין (חברת פאנל ב"כרישים" ערוץ 10)

נשיאת קבוצת שטיר

"אחד המוחות השיווקיים הפוריים ביותר שפגשתי אבינועם הוא מאותם אנשים שחיים ונושמים שיווק. הוא ללא ספק אחד המוחות השיווקיים היותר פוריים שפגשתי ובניגוד להרבה מאמני שיווק אחרים שרק מדברים הוא באמת מיישם את העקרונות עליהם הוא מדבר אצלו ואצל הלקוחות שלו. אני נעזרתי בהכוונה של אבינועם באופן אישי וממליץ לכל מאמן עצמאי המעוניין בפריצת דרך לפנות ולהיעזר בו."

ד"ר אריה קגן

מנכ"ל מכללת קגן ל-NLP ודמיון מודרך

"שלום רב, אבינועם הוא אומנם איש שיווק אבל מה שמבדיל אותו מאחרים היא הנתינה ללא גבולות. נעזרתי באבינועם ובאסטרטגיות השיווקיות שהוא נתן לי לאורך תקופה ארוכה. ההכוונה של אבינועם עשתה לי סדר בראש, שדרגה את השיווק בעסק שלי ואת היכולת שלי להביא יותר לקוחות. המלצתי הכנה לכל עצמאי המבקש לעשות פריצת דרך ליצור קשר ולהיעזר בהכוונה והייעוץ של אבינועם."

רונית אילה טל

מרפאה משלימה

"הכפלתי את מחזור המכירות תוך 3 חודשים "מאז שהתחלתי לכתוב את הטקסטים השיווקיים על פי הנוסחא שאבינועם נתן לי כל העסק שלי השתנה. אם בעבר היו מגיעים כל יום 3 לקוחות היום מגיעים 6 ו-7. כתוצאה מכך גם מחזור המכירות שלי הוכפל תוך 3 חודשים. עד לא מזמן הייתי מרוויחה בממוצע 20,000 שקל והיום הממוצע הזה עלה ליותר מ-50,000 שקל. הפרסום שלי כל כך חזק שאנשים עוצרים אותי ברחוב ומספרים כמה שזה נראה טוב ומקצועי"

חני אבו

טופשוז נעלי נוחות

"אנו בעלי עסק קטן המפתח משחקי קלפים לילדים. התחלנו לעבוד עם אבינועם במטרה להחדיר את קו המוצרים החדש שלנו לשוק. למרות שכחברה קטנה לא היו לנו תקציבי ענק, הופתענו מהתוצאות הרבות שהגיעו תוך זמן כל כך קצר. אבינועם והצוות ידעו לנצל כל הזדמנות לפרוץ לתודעה והרגשנו את פועלם בשטח. כתוצאה מהעבודה המשותפת עם אבינועם והצוות, קניין אירופאי ששהה בישראל נחשף למוצרים שלנו והחליט לקנות את הזיכיון להפצה באירופה. מכירת המשחקים באירופה הביאה אותנו מהכנסות שנתיות שעמדו על מיליון שקל להכנסות של 5 מליון שקלים בשנה. ברצוננו להודות לכם על העבודה הנפלאה שבצעתם עבור חברתנו."

יעקב וטובי קליינמן

בעלים ספייס גיימס

"השקעה של 350,000 ש"ח בחברה אני מנהל חברה המפתחת פתרונות רפואיים המסייעים לאנשים עם בעיות שינה. בתחילת הדרך היה לנו שלב מאוד קריטי בו היינו צריכים לגייס השקעה כספית על מנת להאיץ את פיתוח המוצרים שלנו. החיבור עם אבינועם היה בדיוק בזמן. העבודה השיווקית הממוקדת שלנו יחד עם אבינועם הובילה לפניות מצד משקיעים פוטנציאליים שלבסוף הובילה להשקעה על סך 350,000 ש"ח שסייעה מאוד לפיתוח מואץ של המוצרים. מאחל לך שתמשיך עם העבודה המשובחת."

ד"ר עדי משיח

מנכ"ל ניקסואה

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן

כל הזכויות שמורות לא.נ. שחר בע"מ | טל': 03-5169588 | מגדלי התאומים 2 קומה 13 חדר 1305| ז'בוטינסקי 35 רמת גן

גלילה לראש העמוד