פצצות לגבות!

אני מודה שבחרת לבדוק את האפשרות לעבוד איתי.

זה מה שעומד לקרות עכשיו...

אחרי שאעבור על השאלון שלך (זה לוקח בין 24-72 שעות) תתואם לנו שיחה אישית.

כדי להפיק את המירב מהשיחה הזו...

1. תהיה מוכן … ממש מוכן

הקצנו 30 דקות מזמננו עבורך. הזמן שלך יקר וגם הזמן שלנו. כבר קבעת את השיחה ואתה בדף הזה עכשיו, אז השלב הבא המתבקש הוא שתגיע לשיחה.

במועד השיחה אנא ודא שאתה…

  • תהיה במקום ללא הסחות דעת.
  • מול מחשב.
  • תהיה מוכן לרשום כמה הערות.

גם יש לנו גם משפחות ועניינים אחרים על הראש  ואנחנו מבינים שישנן הסחות, אבל נסה להיות במקום שבו תוכל להיות בקשב מלא לשיחה ולהפיק המקסימום.

 

2. שתף אותנו ביעדים שלך

נוכל לקפוץ ישר ל"בשר" אם תשתף אותנו ביעדים העסקיים שלך. כמה אתה רוצה להכניס ב-90 או 180 הימים הבאים ואולי בשנה הקרובה? אתה גם יכול להתייחס למוצר או השירות החדש שאתה משיק.

כדי שנוכל לעזור, חשוב לנו לדעת איפה אתה עכשיו ולאן אתה רוצה להגיע.

 

3. ספר לנו מה כואב לך או מעקב אותך…

מה מדאיג אותך בכל מה שנוגע לשיווק העסק שלך?

שתף אותנו. רק כך נוכל לתת לך תוכנית פעולה אפקטיבית להצמחת העסק שלך.

 

בין אם נעבוד יחד בהמשך ובין אם לא אנו בטוחים שתפיק הרבה מאוד ערך מהשיחה הזו.

אנו בטוחים ב-100% שנוכל לתת לך תוכנית פעולה ראשונית להגדלת ההכנסות בעסק. אולי נתחבר בהמשך ואולי לא.

 

להתראות בקרוב!

~ אבינועם והצוות

 

מעל 4,000 עסקים כבר הזמינו את הספר

קבל את הספר בחינם שלם רק על המשלוח.

מה מנטורים מובילים אומרים על אבינועם שחר

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 4,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם.

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן
גלילה לראש העמוד