תודה רבה! המדריך יגיע אליך לתיבת המייל תוך 10-15 דקות בינתיים אני מזמין אותך להעיף מבט בהצעה חד פעמית שהכנתי עבורך!

ככה תשיג את כל הלקוחות החדשים שאתה צריך לעסק שלך!

מאת

אבינועם שחר

מגדל התאומים 2

דרך ז'בוטינסקי 35, רמת גן

 

אם אתה זקוק ללקוחות חדשים ואני מדבר על ערימות של לקוחות יש לי חדשות טובות בשבילך. עכשיו יש דרך זולה ומדויקת להשיג לקוחות איכותיים. אלה בדיוק הלקוחות שאתה צריך כדי להזניק את העסק שלך.

אני רוצה שתחשוב רגע על מה אני מדבר.

במקום שתבזבז כסף ותהמר בניסיונות מתסכלים אני מיד אציג לך שיטה חדשה, מוכחת ומדויקת שתביא לך את האנשים הכי איכותיים. כאלה שיתחננו לקנות את המוצר או השירות שלך וישמחו לשלם כל מחיר שתדרוש!

בעוד שנייה אני אספר לך בדיוק איך תוכל לרכוש את הכוח הזה. אבל רגע לפני אני בטוח שיש לך ספקות לגבי מה שאני אומר.

אם אתה עדיין נאבק להשיג לקוחות חדשים בדרכים לא דרכים, בתוך ומחוץ לאינטרנט, אני רוצה להרגיע אותך. ברגע שתבין על מה אני מדבר אתה תתפלא עד כמה שזה קל…

זו האמת היקרה והכאובה על גיוס לקוחות חדשים

לכולנו יש פנטזיה שקל להביא לקוחות חדשים. רק תעלה אתר אינטרנט, תפרסם בגוגל או בפייסבוק, תקנה מודעה בעיתון וגל של לקוחות יציף אותך.

שנינו יודעים שזה רחוק מאו מהמציאות. האינטרנט אולי הוזיל את עלויות הפרסום אבל החריף לאין שיעור את התחרות. היום יותר מתמיד קשה להשיג לקוחות איכותיים.

בוא נודה על האמת. אם היה כל כך קל להביא לקוחות חדשים. כולם היו עשירים.

הבעיה היא וזה לא משנה מה העסק שלך, אתה חייב זרם בריא וקבוע שלך לקוחות חדשים כדי לצמוח. בתקופה של חוסר נאמנות מצד לקוחות, תחרות חריפה האתגר הוא אדיר:

או שאתה מביא זרם קבוע של לקוחות חדשים או שאתה נאלץ לסגור את העסק.

סוף סוף יש שיטה מוכחת ב-100% שתביא לך עוד ועוד לקוחות חדשים

אני שמח לומר שיש פתרון. אחרי שנלחמתי בעצמי להביא לקוחות במשך שנים. הגעתי לחובות ענק ואכלתי תסלח לי לא מעט חרא. גיליתי שיש מודל שעובד.

עכשיו אחרי שלוש בהן אני מיישם אות המודל הזה אצלי ואצל לקוחות שלי אני יכול לומר לך בוודאות שהשיטה או ה"נוסחא" הזו מצליחה בכל עסק.

וזוהי בדיוק הנוסחא שאני רוצה לתת לך במפגש מיוחד שאני עורך..

הרבה אנשים חושבים שזה קשור לשיווק באינטרנט וזו טעות נפוצה. כי מדובר במודל שמשרת עסקים חכמים מאות שנים. הרבה לפני עידן האינטרנט. עוד לא היה עסק בו יישמתי את המודל הזה וזה לא עבד. היו מקרים בהם נאלצנו לקטוע קמפיינים בגלל עודף ביקושים.

תתכונן , זה עומד לקרות גם לך!

חשוב לי לציין שנוסחא הזה לא יקרה ליישום. תוכל למדוד כל שקל שאתה מוציא על פרסום ולראות מיד מה התוצאות שאתה מקבל. יש לי לקוח שהוציא בחודש שעבר 17,432 שקל על פרסום והכניס 306,768 ₪ באותו חודש. זה נשמע מטורף אבל זוהי המציאות.

ברגע שאתה עובד עם הנוסחא היא עובדת עבורך

זה מה שהופך את התוכנית הזו ליותר רווחית מכל מה שתמצא בשוק היום

רוב התוכניות הנוגעות לשיווק בשוק שלך היום מתמקדות בגורם אחד כזה או אחר: קידום אתרים, שיווק בוידאו, פרסום בגוגל או בפייסבוק. כל האמצעים האלה טובים ויפים אבל לא מספיקים כדי לבנות עסק רציני. אם זה היה מספיק, כבר היית עשיר. הבעיה עם כל ה"מומחים" היא שהם משווקים לך גלולת קסם אחת שתציל אותך ואת העסק שלך.

והאמת העגומה היא שאם כל האמצעים האלה לא עובדים עכשיו אין שום סיבה שהם יעבדו בעתיד הקרוב.

תמשיך לרדוף אחרי ה"דבר הבא" ואתה תסכן את העסק שלך.

אז מה כל כך שונה במודל שאני אציג לך? אחרי שמונה שנים בהם השקעתי מיליונים, יצרתי וניהלתי קמפיינים לעסקים מ-47 קטגוריות עסקיות שונות פיתחתי מערכת – SYSTEM – שתביא לך יותר לקוחות ממה שאתה בכלל צריך!

כמו שאמרתי קודם יישום נכון של השיטה עשוי להביא לך מבול של לקוחות. אני לא אשכח את הטלפון ההיסטרי מלקוח שלא ידע איך להתמודד עם כמות הפניות שהוא קיבל בעקבות פרסום שעשינו.

החדשות הטובות הן שהמודל או הנוסחא הזו מאוד פשוטה וזולה ליישום. אתה יכול להקים מערך שיביא לך לקוחות חדשים בפרוטות תוך שבוע. הוצאות הפרסום שלך יהיו פרומיל ממה שהיית מוציא על פרסום "מסורתי" שמביא תוצאות עלובות.

ככה תתניע את המכירות שלך באופן מיידי!

הנוסחא הזו עוצבה במיוחד כדי להתניע את המכירות שלך בזמן הכי קצר. את כל מה שתקבל ממני תוכל ליישם באופן מיידי! כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקשיב להדרכה ולמלא אחר המשימות שאתן לך.

התוכנית הזו מתאימה לעסקים המשווקים שירותים לעסקים ולצרכן הקצה ולעסקים המשווקים מוצרים.

השתמש בנוסחא ואתה תראה את העסק שלך גדל בזמן שיא!

אראה לך צעד אחר צעד מה הלקוחות שלי עשו ומה אתה יכול לעשות. 

הנה רק חלק ממה שתקבל בהדרכה הזו:

*אתה תגלה איך להשתמש בכל אמצעי הפרסום כדי להשיג לקוחות חדשים – ברגע שתדע לעבוד עם הנוסחא תוכל להגיע ללקוחות איכותיים בדיוק של קרן לייזר. אתה לא תהיה מגובל לאמצעי פרסום אחד. תוכל להשתמש באינטרנט, במודעות בעיתונים, במכתבים, פקסים, אי מיילים, ברדיו ואפילו בטלוויזיה. היופי הוא שהכל סופר מדיד ואפקטיבי. לא תסכן את הכסף שלך על פרסום שלא עובד רק על מה שמביא תוצאות!

* תשיג יותר מכירות מהר יותר – כשאני מדבר על שיווק אני לא מדבר על גימיקים אלא על מכירות וכסף בשורה התחתונה. . עם ה"נוסחא" הזו את לא תקבל פניות "קרות" אלא פניות מלקוחות שמוכנים ורוצים להוציא את הכסף אצלך. את לא תבלה את הזמן שלך באין ספור פגישות מיותרות או בתופסת טלפונים כי אלה אנשים שכבר קיבלו את ההחלטה להשקיע אצלך.

זו השורה התחתונה…

הנוסחא הזו נותנת לך את כל הכלים כדי לגייס ערמות של לקוחות חדשים.

תחשוב על זה לרגע…

איזה תחושת ביטחון תהיה לך ברגע שתדע בדיוק מה לעשות כדי להשיג לקוחות על פי דרישה…

שלא תצטרך לדאוג מאיפה העסקה הבאה תבוא…

שתכה את המתחרים שלך שוק על ירך והם אפילו לא ידעו מאיפה זה נפל עליהם..

איך זה ירגיש לך להיות חלק מקומץ יזמים שיכולים להשיג כסף מתי שהם רוצים?

איך זה ירגיש  לך שתיבת המייל והטלפון שלך יהיה מלא בהודעות מאנשים שרוצים אותך?

זו הרגשה אדירה! 

זה מה שתרוויח עם הנוסחא הזו ובמידה מסוימת היא גם תשנה את החיים שלך.

ככה מתחילים

 

את הנוסחא המלאה אתה מקבל על גבי תקליטור בהדרכה בת שעה וחצי עד לביתך. בנוסף אתה מקבל ממני במתנה חוברת עבודה – 7 פריצות דרך שישנו את חייך העסקיים לנצח. 

יש סיבה שבחרתי להציע מוצר פיזי ולא דיגיטלי. מנסיוני אני יודע שאם הייתי מספק את כל ההדרכה הזו באינטרנט מעט מאוד אנשים היו מאזינים ומבצעים את המשימות. לכן בחרתי לתת לך תקליטור וחוברת "אמיתיים" עד הבית.

אזהרה: מומלץ לפעול עכשיו

עד היום השקעתי לפחות 2 מיליון שקלים על הכשרות מקצועיות וכסף שהוצאתי מהכיס שלי על פרסום. אני מספר לך את זה לא כדי להשוויץ אלא להמחיש שהידע שתקבל כאן נצבר כתוצאה מהרבה דם, ידע ודמעות (וכסף). 

אני לא מצפה ממך שתוציא סכום כזה עכשיו וגם לא 50,000 ש"ח כמו שלקוחות קבועים משלמים לי אלא רק סכום סמלי על סך 34 ש"ח כולל מע"מ. 

אבל מומלץ לפעול מהר. כמות התקליטורים שהדפסתי למבצע הזה מוגבלת וההצעה הזו עשוי לרדת מהרשת בכל שלב ללא התרעה מוקדמת. לכן אם אתה רציני לגבי העסק שלך ומעוניין בשיטה שתביא לך לקוחות כל זמן לחץ על הכפתור להזמנה כאן למטה. לאחר מכן תועבר לעמוד סליקה מאובטח באינטרנט.

רק 34 ש"ח כולל מע"מ ואחריות מלאה למשך 60 יום

למה בחרתי להציע את זה במחיר סימלי? מה הקאץ'?

אין כאן שום קאץ'. עשיתי את משתי סיבות, קודם כל אני רוצה שכל בעל עסק הרציני לגבי השיווק יוכל לקבל את ההדרכה הזו. שנית, זה פשוט טוב לעסקים. אם חששת להשקיע באחת מהתוכניות היקרות שלי אני רוצה שתבוא ותתרשם ותרגיש למה זה התוכן הכי עוצמתי שתקבל. מי יודע אולי נתחבר בהמשך.

עדיין לא בטוח? קבל ממני אחריות מלאה למשך 60 יום

אם אתה עדיין מרגיש שעם סכום מגוחך כזה יש לך איזשהו סיכון אני רוצה לתת לך את תעודת האחריות שלי. אני מזמין אותך לקחת את ההדרכה להשתמש בה להשתמש בכלים ואם לא תהיה מרוצה מכל סיבה שהיא פשוט תפנה אלי או לצוות שלי וניתן לך זיכוי כספי מלא מבלי לשאול שאלות. אתה אפילו יכול לשמור את התקליטור והחומרים אצלך. לא נבקש אותך להסתבך עם הדואר ולשלוח אותם חזרה. 

יש פה עסקה עם אפס סיכון. מה עוד יכול לעצור אותך? 

"העסק שלך שונה והלקוחות שלי שונים"

זהו בדיוק סוג החשיבה שתעכב אותך. כולנו. כל בעלי העסקים מוכרים את אותו הדבר וזה בדיוק מה שאני אראה לך בקורס. לחשוב שהעסק שלך מיוחד לא יתרום לך רק יגרום לך לדרוך במקום. אם אתה מתעקש לראות דוגמאות רק מהענף שלך את תישאר במשבצת הקטנה שיצרת עבור עצמך. יזם חכם יודע ל"גנוב" ולאמץ אסטרטגיות שיווק חכמות מכל עסק ולא משנה אם הוא כן או לא מהענף שלו.

"עזוב עדיף לחכות ל..."

מה יקרה אם תחכה? האם המצב בעסק שלך ישתפר? יש סיבה שאתה קורא את השורות האלה עכשיו. אתה מעוניין במשהו אחר… משהו חדש בעסק ואפילו בחיים.

תראה כולנו מופגזים כל יום באין ספור הצעות על "שיווק באינטרנט" ואני מבין למה אתה ספקן. אני רק רוצה שתיקח בחשבון שאין כאן שום גימיק. אני מנהל בפועל תקציבי פרסום של עסקים. אלה אנשים הסומכים עלי עם הכסף שלהם… שאני אוציא אותו כדי להשיג להם החזר נאה על ההשקעה.

כל מה שאני אציג לך עובד בשוק של היום. אתה לא צריך להמציע את הגלגל. אלא פשוט לעבוד עם נוסחא שכבר מביאה תוצאות לאחרים.

להשתמע בקרוב,
אבינועם שחר

רק 34 ש"ח כולל מע"מ ואחריות מלאה למשך 60 יום

נ.ב. אל תתפתה לסגור את החלון הזה. אתה יכול להיות במרחק של דקות ספורות מגישה לנוסחא שתשנה את החיים העסקיים שלך.

נ.נ.ב. גם מחיר סמלי וגם אחריות מלאה. יש כאן אפס סיכון. לא תהיה מרוצה תקבל זיכוי מלא ותוכל לשמור את כל החומרים אצלך.