ספר שנוי במחלוקת מאת אבינועם שחר חושף...

"האמת המכוערת... למה השיווק של רוב העסקים נכשל בגדול..."

(ומה הם 13 הסודות השיווקים שכל מנהל עסק חייב כדי להשיג את כל הכסף והלקוחות שהוא רוצה)

עותקים שנרשכו

אזהרה!

ישנו שקר גדול שבעלי עסקים מאמינים לו המחבל בכל מאמצי השיווק והמכירות. השקר הוא שאם רק יהיה לך מוצר או שירות טוב הלקוחות ימצאו את הדרך אליך…

אם אתה כבר עושה עסקים כמה שנים אתה בטח יודע שזה לא נכון…

העסק שלך, ההכנסה שלך תלויה רק בדבר אחד – ללא קשר לאיכות המוצר או השירות שלך – ביכולת לשווק ולהשיג לקוחות חדשים. 

אם השיווק שלך עובד… מכניס לך לקוחות חדשים בכל יום על בסיס קבוע, צפוי ואמין העסק שלך יגדל וישגשג…

אם לא, מהר מאוד יגמר לו האוויר ותיאלץ לסגור את הדלתות.

אתה יכול להתעלם מזה, לטמום את הראש שלך בחול או שאתה יכול להזמין את הספר הזה עכשיו…

אודות אבינועם שחר

אחד מחלוצי השיווק באינטרנט בישראל. בעל נסיון של מעל 14 שנים בתחום השיווק. עד כה ליווי מאות עסקים החל מתאגידים בינלאומיים כמו GE, פייזר ובנקים ועד לעסקים קטנים ובינוניים. החברה שלו ניהלה עד כה מעל 14.5 מיליון שקלים בתקצבי פרסום. עשרות כתבות פרי עטו התפרסמו באמצעי התקשרות הכלכלית והוא מרצה במסגרות כמו מעוף של משרד הכלכלה ולשכות המסחר.

מה קוראים מספרים על 'שיווק בלי בולשיט'

"קראתי את הספר בשקיקה!! כל מילה שנכתבה שם בספר – סלע! כל מילה שנכתבה, נכתבה מתוך אמונה אמיתית בחזון של אבינועם שכל עסק וכל עיסקה הינה ברת-ביצוע, כשבעל העסק מאמין בצדקת דרכו ובזכות הקיום האמיתי של העסק, כשזאת באה לידי ביטוי בעשיה ועשיה תרתי משמע, וללא שפיכת מזומנים ללא אבחנה. יישר כח!!".
עפרה ברגר
מוסך ברגר
"לא קראתי את הספר אלא למדתי את הספר. המסר השיווקי שבו כל כך לוגי, פשוט ונכון (שיווק בלי בולשיט) שרב העצמאיים לא חושבים עליו. בהחלט הספר יכול להיות ה "תנ"ך" של כל עסק קמעונאי."
מרדכי סונק
סונק סוכניות

מה מנטורים מובילים אומרים על הספר

לאחרונה הגיע לידי ספר מדהים של אבינועם שחר מומחה לשיווק ואחד התותחים בארץ בכל הקשור ללימודי שיווק. לספר קוראים: שיווק בלי בולשיט האמת, הופתעתי כל כך לטובה שהייתי חייב לספר לכם על זה הספר הזה פשוט גאוני בפשטות שלו. מלמד שיווק מרמת האסטרטגיה עד רמת הטקטיקה בצורה פשוטה כיפית, מהנה, צחקתי המון לאורך הקריאה ונהניתי מאוד מהמסרים.
דניאל דוידזון
"ממליץ בחום לקרוא ולשמוע את אבינועם שחר – התכנים שלו יצירתיים, חדים, פרקטיים ומעוררי השראה! לא תמיד תסכימו איתו (ולפעמים קצת תכעסו עליו…) אבל תמיד תגלו כלים חדשים ותחשבו על רעיונות להניע את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה".
ד"ר יניב זייד
כמי שהחליט להתעדכן בכל מה שמהווה פריצת גבול וחידוש בעולם המכירות אני לא חושב שיש אפשרות לא לקרוא את מה שכותב אבינועם שחר היקר!
ניר דובדבני
"אני יודע שזה ישמע כמו הגזמה אבל כקורא קבוע כבר מעל שנה אני חושב שזה שווה לפחות פי 10 ממה שהוא מציע אותו".
איתמר בן חור
הספר היה לי לשעון מעורר, מאוד נהנתי מקריאתו כתוב איכותי ושנון לקחתי ממנו מייד את סודות השיווק והתחלתי ליישם ולבצע , תמיד רציתי עוד לקוחות ועוד כסף ,עכשיו אני גם יודע כיצד לעשות את זה ,אני ממליץ בחום להכיר ולחקור כל מיידע ממר אבינועם שחר. יישר כח!!".
בועז פמסון
"בתעשייה שמלאה בבולשיט, אני תמיד מחפש את התכל'ס. אבינועם הוא אחד המקורות הבודדים בארץ להשראה בנושא שיווק".
אדם טל

זה מה שתגלה ברגע שתקרא את 'שיווק בלי בולשיט'

 • איך לצור שיווק שיביא לך לקוחות על בסיס צפוי ואמין כמו שעון (עמוד 78).
 • מה לעשות כדי שתפסיק לרדוף אחרי לקוחות ולהתחיל למגנט אותם אליך (עמוד 45).
 • מרכיב 1 שאתה יכול להוסיף לכל פרסום כדי להשיג פי 300% פניות הלקוחות (עמוד 48).
 • כיצד למצב את עצמך בשוק כדי להשיג את הלקוחות הכי שמנים שכל המתחרים שלך רוצים אבל מפחדים להשיג(עמוד 51).
 • כיצד אפשר ליהנות ממכירות על פי דרישה! (עמוד 60).
 • הטעות ש-99% מבעלי העסקים העסקים עושים כשזה נוגע לשיווק ומכירות ואיך אפשר לפתור אותו אחת ולתמיד(עמוד 21).
 • 2 סודות שאתה חייב לדעת כדי למדוד כל פרסום שתעשה בדיוק של קרן לייזר (עמוד 81).
 • איך תדע כמה כסף בדיוק צריך להשקיע בפרסום ואיפה כדאי לפרסם (עמוד 17).
 • מה הם 4 הדברים שאתה חייב לדעת על הלקוח שלך כדי למכור לו יותר ובמחירים גבוהים יותר (עמוד 96).
 • כיצד לתמחר את השירותים והמוצרים שלך כדי להשיג מקסימום כסף מכל עסקה (עמוד 75).
 • איך לבנות אמון במהירות בקרב הלקוחות כדי לסגור יותר עסקאות מהר יותר (עמוד 50).
 • 3 אסטרטגיות אותן תוכל ליישם עכשיו כדי להגדיל את המכירות בכל עסק (עמוד 26).
 • מה הלקוחות באמת מחפשים בעסק שלך (הפתעה: זה לא את המוצר או השירות שלך) עמוד 87.
 • ועוד הרבה יותר...

קבל אחריות יוצאת דופן: "כפול את הכסף שלך חזרה"

אני מאמין ב-100% שהספר הזו יעזור לך להשיג את כל הלקוחות שאי פעם רצית. לכן אפילו שהסכום הוא לגמרי סמלי אני מעניק לך אחריות מלאה למשך 60 יום.

אחריות 1# – אם מכל סיבה שהיא לא אהבת את הספר והרגשת שהוא לא תרם לך בכלל. אתה מוזמן להחזיר אותו תוך 60 יום ולקבל זיכוי כספי מלא ללא כל שאלות.

אחריות 2# – קח את 60 היום והוסף להם עוד 305. אם בהמשך השנה השתמשת באחת מהשיטות שנתתי לך ולא הצלחת להשיג לפחות עוד לקוח אחד. רק תודיע לי ואני לא רק אתן לך זיכוי כספי מלא אלא אחזיר לך סכום זהה נוסף מכיסי. כלומר, תקבל כפול את הכסף שלך חזרה. כל מה שאני מבקש ממך הוא לכתוב לי במייל עם היד על הלב באילו שיטות מאלה שהוצגו בספר השתמשת.

מאת: אבינועם שחר

הנדון: איך תוכל להשקיע 3 שעות בקריאת ספר ולהפוך למומחה שיווק בעסק שלך… זה הרבה יותר קל כשאתה יודע את כל הסודות…

  

חבר יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות הקשים ביותר בעולם להקים עסק. על פי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בכל שנה נסגרים 10.5% מכלל העסקים – כמעט 45,000 עסקים. עוד נתון מדאיג הוא שאחרי 5 שנים מיום הקמתם רק 30% מהעסקים שורדים ואחרי 10 שנים רק 6%.

האם אי פעם שאלת את עצמך 'איך זה יכול להיות?'. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש לעסקים כל כך הרבה ידע וכלים בעקבות מהפכת האינטרנט עדיין כל כך קשה לא רק להקים עסק אלא להצליח ולעשות כסף?

האם אי פעם תהית האם באמת "יש סוד" לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף (וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתה מרגיש עכשיו תקועה – כי אתה רוצה להקים עסק או כבר מנהל עסק היום אבל פשוט לא יודע מה לעשות כדי להשיג יותר מכירות?

אני לגמרי מבין אותך.
 

קודם כל חשוב לי שתדע שזו לא באשמתך. בטח כבר קיבלת כל מיני עצות והמלצות ואולי גם השתתפת בכל מיני הדרכות בחינם או בתשלום. יכול להיות שדווקא עכשיו אתה יותר מבולבל מתמיד.

זה בסדר. גם אני כשהקמתי את העסק שלי עשיתי כל טעות אפשרית. לקחתי כסף מהמשפחה, מהחברים ומהבנקים ואחר כך עוד קצת כסף מהבנקים. הייתי משוכנע שעם כל הידע והכישרון שיש לי אני אהפוך להצלחה בין לילה.

זה ממש לא קרה.

אחרי 4 שנים עם עסק עצמאי כל מה שטיפחתי זה יותר חובות בבנק שהגיעו לממדים של מאות אלפי שקלים ותחושה צורבת של כישלון. ניסיתי לשרוד בכל מחיר. הייתי הולך לבנק ומבקש עוד כסף… עוד קצת… הייתי בטוח שממש מעבר לפינה נמצא גלגל הצלה. המשכתי ככה עד שהגיע היום והבנק סגר לי את הברז.

באותו יום לא הייתה לי ברירה וסגרתי גם את העסק שלי והלכתי הביתה. נכנסתי לתקופה של מחשבות וחיפושים. שקלתי למצוא משרה בתור שכיר, כמו שכולם המליצו לי לעשות, אבל לא יכולתי לוותר. קראתי מאות ספרים והקשבתי לעשרות הדרכות. חיפשתי את הדרך לשווק ולמכור טוב יותר. למרות כל הידע הזה שום דבר לא ממש התחבר.

הכל השתנה כשפגשתי פנסיונר יהודי אמריקאי – יועץ שיווק שגילה לי את כל הסודות
 
הכל השתנה בפגישה מקרית שהייתה לי בבית הקפה של חוף פרישמן בתל אביב. קראו לו אלברט שוורץ והוא היה פנסיונר אמריקאי יהודי שעסק בעברו ביעוץ שיווקי לעסקים קטנים. מר שוורץ חשף אותי לשיטת שיווק מוזרה. שיטה שלעיתים עובדת נגד האינטואיציה אבל תפורה בול למידות של עסקים קטנים. אחרי שהתחלתי לעבוד עם השיטה הזו הבנתי. לא רק הבנתי. הצלחתי להפוך את החובות שלי לרווחים של מאות אלפי שקלים תוך 6 חודשים.
 

 השיטה הטובה ביותר בעולם לשיווק ומכירות בעסק קטן!

 
 ברור שאתה יכול לצאת ולעשות את כל הטעויות שאני עשיתי להוציא מיליוני שקלים על קידם מיזם עסקי שיוביל אותך רק ליותר חובות… אתה גם יכול ללכת לקרוא כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות להפוך את העסק שלך (ולא משנה איפה הוא נמצא היום) למכונת מזומנים תוך 6 חודשים או פחות. יקח לך לקרוא אותו משהו כמו 3 שעות והוא עמוס בדוגמאות, שיטות וטכניקות בלי בולשיט ובלי בילבולי ביצים. אני נותן לך הכל בלי פילטרים, ישר לפנים.

אבל רוב הסיכויים שזה לא בשבילך

אני יודע שרוב האנשים לא יענו להצעה שלי היום. עד כמה שהיא טובה. זו הסיבה. רוב האנשים עושים את מה שרוב האנשים עושים. זאת אומרת שהם הולכים אחרי העדר. גם אם הם ידעו את כל הסודות להצלחה הם לא יפעלו כי הם מרגישים שהם קורבנות ולא יכולים לעשות דבר וחצי דבר כדי להשפיע ולשנות את החיים שלהם לטובה.

אם זה אתה אז זה לא בשבילך ולמען האמת אני גם לא רוצה שתצטרף למעגל הלקוחות שלי. כדי להצליח צריך לשחות נגד הזרם. לא לעשות מה שהעדר עושה, העדר תמיד היה וישאר מרושש (בוקר טוב! מעל 50% מהאנשים בישראל מרוויחים רק 6,000 שקל בחודש). אני יודע שלרוב האנשים פשוט יהיה קשה מדי להתמודד עם האמיתות והעובדות שמופיעות בספר. הם פשוט לא יהיו מסוגלים לעכל את זה ובטח לא לעשות עם זה משהו.

אבל אם אתה רואה את עצמך כבן אדם פתוח. כזה שיכול ללמוד מהר, לפעול וליישם… מסוגל לעבוד עם שיטת שיווק מוזרה אבל מוכחת אני רוצה שרק תדמיין…

 • איך זה ירגיש לך להיות משוחרר מדאגות כלכליות, כי אתה יודע לייצר כסף על פי דרישה.
 • איך זה ירגיש לך להיות מהמנהיגים המובילים בענף שלך. זה שכל המתחרים שלו מקנאים בו.
 • איך זה ירגיש לך שתראי את התכשיט החדש, ובמקום להתכווץ ברגע שאת שומעת את המחיר, פשוט תחייכי ותוציאי את כרטיס האשראי.
 • איך זה ירגיש לך כשאשתך מדברת על החופשה הבאה שלכם, במקום עצבים פשוט תאמר לה כן!

איך זה ירגיש?

אתה צודק, זו הרגשה מעולה ואם אתה תבין, באמת תבין ותיישם את מה שתקבל בספר – 'שיווק בלי בולשיט' אלה יהיו חייך!

מדוע כדאי לפעול מהר!

אם אתה לא מרוצה מהתוצאות העסקיות שלך היום – למה לך לחכות? אם תוך 3 שעות העסק שלך, העתיד הכלכלי שלך יכול להיות במקום אחר, למה יש לחכות?

תראה…

אתה תעשה עוד הרבה טעויות.

איש חכם פעם אמר "אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע". להמשיך להתנהל בעסק שלך היום בלי שום הנחיה זה כמו לנסות להרכיב רהיט מאיקאה בלי ההוראות (אל תתפלא אם הכל יתרסק בסוף).

קבל עזרה לפני שאתה עושה טעויות קריטיות שעלולות לעלות לך ביוקר. כשההוראות המלאות הן רק 84 ש"ח, סלח לי על הישירות יהיה די טיפשי מצידך לא לתפוס אותן.

יכול להיות שהסכום הסמלי הזה הוא כל מה שעומד בינך ולבין ההצלחה.

להגשמת חלומותיך הססגוניים ביותר,

אבינועם שחר

signjer

 

 

 

נ.ב. אל תשכח, יש יותר מידע יישומי בספר הקטנטנן הזה מאשר במאות ספרים עסקיים אחרים (תאמין לי קראתי חלק גדול מהם). השיטה עליה תקרא בספר עבדה עבורי ועבור עשרות בעלי עסקים כמוך. בנוסף אתה מקבל 100% אחריות ככה שאין לך איך להפסיד.