קבל גישה למאחורי הקלעים של הקמפיינים הדיגיטליים הכי רווחיים... והקטע הכי מוטרף הוא שאתה מקבל את זה ב-98 ש"ח לחודש בלבד

הוידאו הבא חושף איך להפוך פרוטות לזריקת מרץ ישירות לוריד בעסק שלך... מעולם לא נתתי הצעה כל כך טובה. נצל אותה היום לפני שאני מתעשת

מאת אבינועם שחר מייסד ה"משווק המורד" לכל יזם תאוו רווחים

חבר יקר,
אם אתה כאן אתה כבר מכיר אותי.. אתה מנוי לרשימת התפוצה שלי או שרכשת ממני ספר, הדרכה או שהשתתפת באחד מהכנסים שלי.

יחד עם זאת עדיין לא הצטרפת למועדון ה"משווק המורד" ולמעןן האמת קשה לי להתמודד עםם דחייה.

אני נחוש להגיע אליך לתיבת הדואר בכל חודש (או לפגוש אותך פנים מול פנים) לטפס על השולחן שלך ולעורר, ללמד, לאמן ולתת לך השראה ואפילו לנדנד. להראות לך דוגמאות של "מורדים" אחרים אותן תוכל לשכפל בעסק שלך. להביא לך רעיונות מבריקים ולהראות לך את האסטרטגיות ה"חמות" בשוק של היום.
לכן אני רוצה שההצטרפות תהיהה עבורך נטול, כאב וסיכון ואפילוו מהנה.

בעלות של 98 ש"ח אני מכניס אותך למעגל הפנימי שלי שנקרא מועדון ה'משווק המורד' (הסבר על למה בחרתי דווקא בשם הזה תימצא בהמשך) ואני אתן לך גישה לבונוסים בשווי של 1,622 ש"ח בידע לעשיית כספים.

זה אומר שחובת ההוכחה היא עלי בכל חודש וחודש. אני צריך להתאמץ כדי לספק לך מידע בעלל ערך, דוגמאות אמיתיות אותן תוכלל לקחת וליישם בעסק שלך באופן מיידי בעסק שלך כדי לייצר עוד כסף בשורה התחתונה. אם אני לא מספק את הסחורה פשוט תבטל את החברות שלך.

עכשיו, שנינו יודעים שעם 98 ש"ח אתה לא ממלא מיכל דלק שלם. זה גם לא מספיק לארוחה לאחד במסעדה ראויה או מה שאתה צריך לשלם כל חודש לחברת הכבלים. יחד עם זאת אני בטוח שאתה תראה את היתרונות בכל מה שאתה מקבל.

עיתון מודפס (לא דיגיטלי) ה"משווק המורד" ישירות לתיבת הדואר שלך בכל חודש

"אני מחכה ל'משווק המורד' בצפיה רבה בכל חודש. כמו מכתב מאהוב. כשאני מקבלת אותו אני מיד מתיישבת לקרוא עד שאני מסיימת. זה נותן לי הרבה רעיונות וכל פעם פוש לעשות עוד משהו." זה מה שכתבה לי נטע בשן, מנהלת מועדון לבעלי רכבי שטח על העיתון.

מדובר בעיתון חודשי המודפס על נייר הכולל אסטרטגיות שיווקיות 'הארדקור' וניתוח פיסיכולוגי של תהליך המכירה של מודעות המופיעות בדפוס ובגם באינטרנט. אני לוקח אותך אל מאוחרי הקלעים של העבודה שלי עם מאות בעלי עסקים. מראה לך דוגמאות ומסביר לך מה עובד ומה לא בשוק של היום. וכמובן, מראה לך איך ליישם את זה בעסק שלך. כל גיליון 'מפוצץ' בדרכי פעולה (ואפילו תבניות) שמטרתן היא…

להכניס לך עוד כסף ממכירות לחשבון הבנק שלך ביום שאתה משתמש בהן.

זו המטרה שלי.

אני רוצה שאתה תפתח כל גיליון, תקרא אותו בנשימה אחת ואז עוד באותו יום תשתמש במידע הזה, על ידי כתיבת מייל או מודעה חדשה שתצא כבר באותו יום כדי שתחזיר לך פי כמה וכמה ממה שהשקעת.

זה די פשוט אם יש לך עסק טוב, שמספק שירות או מוצר איכות.

מה מנטורים מובילים מספרים על המשווק המורד

"העיתון של אבינועם שחר מפוצץ בתובנות וטיפים שיעזרו לכל יזם לשווק ולמכור טוב יותר. אני יודע שזה ישמע כמו הגזמה אבל כקורא קבוע כבר מעל שנה אני חושב שזה שווה לפחות פי 10 ממה שהוא מציע אותו".
איתמר בן חור
"ממליץ בחום לקרוא ולשמוע את אבינועם שחר – התכנים שלו יצירתיים, חדים, פרקטיים ומעוררי השראה! לא תמיד תסכימו איתו (ולפעמים קצת תכעסו עליו…) אבל תמיד תגלו כלים חדשים ותחשבו על רעיונות להניע את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה".
ד"ר יניב זייד
"בתעשייה שמלאה בבולשיט, אני תמיד מחפש את התכל'ס. אבינועם הוא אחד המקורות הבודדים בארץ להשראה בנושא שיווק. כיף לקרוא את העיתון שלו… יותר מזה, זה אפילו ממכר".
אדם טל
כמי שהחליט להתעדכן בכל מה שמהווה פריצת גבול וחידוש בעולם המכירות אני לא חושב שיש אפשרות לא להיות מנוי לדיוור של אבינועם שחר היקר!
ניר דובדבני

רגע זה לא הכל... ברגע שתצטרף תקבל עוד 3 מתנות בשווי 1,622 ש"ח בידע לעשיית כספים

אני רוצה לתת לך הצצה לתוך העולם הסודי הזה. אני מקווה שזו לא רק תהיה הצצה אלא כניסה שלמה ומלאה שלך לעולם כיפי בו החלום לעסק עצמאי ורווחי הופך למציאות שלך. זו הסיבה שאני רוצה לתת לך 3 מתנות רק בגלל שבחרת להצטרף למעגל הסגור שלי  – מועדון ה"משווק המורד".

הדרכה בקופירייטינג: "איך להפוך מילים לכסף"

בשווי 797 ש"ח

אתה מקבל גישה מיידית און ליין לסמינר שהעברתי 'איך להפוך מילים לכסף'. בה נוסחאות קופירייטינג שיטריפו את הלקוחות שלך ויגרמו להם להוציא את הארנק.

הגיע הזמן שתפסיק את עבודת הכפיים המתסכלת, עם הטלפונים ושלחת ההצעות. אני אראה לך איך תוכל למכור את השירותים שלך בלי להחליף מילה עם הלקוח או להביא אותו אליך כשהוא כבר 'מבושל' ומוכן לעשות איתך עסקים. אני אראה לך את התהליך המדויק צעד אחר צעד בו אני משתמש לכתיבת מודעות לאינטרנט ולעיתון. אנשים שילמו 936 ₪ כדי להשתתף ביום הזה ובאתר האינטרנט שלי הוא נמכר ב-797 ₪ אבל עכשיו הוא ניתן לך במתנה.

הנה רק חלק מטיפים שתמצא בהדרכה הזו:

 • שתי שאלות שהתשובות עליהן יבהירו לאנשים למה כדאי להם לבחור בך ולא במתחרים שלך. בתשובות האלה תוכל להשתמש באירוע הנטוורקינג הבא ולכתוב באתר האינטרנט שלך.
 • כיצד תוכל לשלב את הסיפורים האישיים שלך בכל החומרים השיווקיים כדי לייצר חיבור חזק יותר עם הלקוחות שלך.
 • מה הן מילות הקסם שגורמות לאנשים לקנות באינטרנט ושאתה חייב להכניס לחומרים השיווקיים שלך.
 • ניתוח של דף מכירה שהביא ללקוח שלי יותר מ-1,000,000 שקל בחצי השנה האחרונה ואיך תוכל להתאים אותו לעסק שלך.
 • 5 הרכיבים שאת חייב לשלב בכל הצעה שאתה נותן ללקוחות כדי שהם לא יוכלו לסרב לה.
 • איך לנסח מודעות בגוגל ופייסבוק כדי להשיג הרבה יותר קליקים עם תקציב הרבה יותר נמוך .
 • איזה קבוצת מודעות אתה צריך באינטרנט או בדפוס כדי להתחיל לייצר זרם קבוע של לקוחות איכותיים.
 • איך תפסיק לשמוע את המילה "לא" ותתחיל לשמוע מלקוחות שלך את מילה "כן! כן! כן!"
 • איך לגרום ללקוחות לפנות ולדבר איתך כשהם מרגישים שהם כבר מכירים אותך, יודעים בדיוק מה אתה עושה וקיבלו כבר את ההחלטה שהם רוצים לעשות איתך עסקים.
 • איך לכתוב כותרת קטלנית שתשאב את הלקוחות שלך פנימה וממש תאלץ אותך לקרוא כל מילה שתכתוב.
 • "מילות קסם" בהן אנחנו חייבם להשתמש כדי לגרום ללקוחות שלנו להוציא את הארנק.
 • 7 דוגמאות לאתרי אינטרנט ודפי מכירה שהביאו לי וללקוחות שלי מכירות במילוני שקלים.

ועוד הרבה יותר.

5 פריצות דרך שישנו את הגישה שלך לעסקים לכל החיים

בשווי 49 ש"ח

אתה מקבל גם חוברת עבודה יוצאת דופן. שים לב, תן לחוברת העבודה הזו שעה, ענה על כל השאלות ותראה איך תקבל לפחות רעיון ענק אחד שישנה את הדרך שבה אתה עושה עסקים. במידה ותעשה את זה אתה בין היתר תגלה…

–> האם אתה יזם או בעל עסק ואיך זה ישפיע על ההכנסות שלך לכל החיים.

–> איפה כדאי לך להשקיע את הכסף שלך בפרסום ואיפה לא כדאי לך להוציא אגורה.

–> איפה מסתתר הכסף ה'חבוי' בעסק שלך.

–> מהי ה-הזדמנות הגדולה בענף שלך עכשיו ואיך תנצל אותה לגרוף מקסימום רווחים.

–> האם בכלל כדאי לך להמשיך עם העסק שלך או לעבור לתחום אחר.

–> האם יש אנשים אחרים בחוץ שישלמו לך יותר כסף עבור מה שאתה עושה היום ואיך תגיע אליהן.

–> ועוד הרבה יותר.

חוברת העבודה מגיע אליך ישירות בדואר עם הגיליון הראשון של ה"משווק המורד" שווי החוברת 49 ₪ ואתה מקבל אותה בחינם.

8 הדרכות על שיווק ומכירות שאחרי שתקשיב להן לא תוכל לישון מרוב התלהבות

בשווי 776 ש"ח

אתה מקבל גם גישה להר 'מפלצתי' של הדרכות עם ידע וכלים לעשיית כספים.

איך לסגור את העסקה במחיר הכי גבוה – ראיון עם ניר דובדבני.

כיצד לבנות מערכת הפניות שתביא לך לקוחות איכותיים כל הזמן – ראיון עם אדם טל.

איך לבנות רשימת תפוצה ולמכור לה כל הזמן – ראיון עם עידן וולר.

איך להשיג לקוחות מפייסבוק – ראיון עם עומר בר.

איך רעיון "מטופש" עשה לי מיליונים – ראיון עם בועז פמסון.

כיצד להשתמש ב-NLP כדי למכור יותר – ראיון עם דניאל דוידזון.

5 אסטרטגיות לשכנוע ומכירות – ראיון עם ד"ר יניב יניב זייד.

איך לנהל 14 חברות וצאת לחופשה של חודש כל שנה – ראיון שלמה אייזיק.

כל אחת מההדרכות האלה נמכרה ב-97 ש"ח בנפרד. לכן אם תירצה לקנות אותן הן יעלו לך 776 ש"ח אבל עכשיו אתה מקבל את כולן בחינם.

עכשיו יש לך שתי אפשרויות לבחור:

בדלת מס' 1

להמשיך לעשות את מה שאתה עושה היום (את מה שרוב האנשים המרוששים עושים)... להתפלל שמשהו יקרה שהעסקה הבאה תיפול מהשמיים, שהמצב ישתפר מעצמו... בהצלחה עם זה.

או לבחור בדלת מס' 2

הזדמנות לבחור במשהו אמיתי. שיטה שיודע למעטים אך מוכחת שכבר מביאה תוצאות. הזדמנות לעשות את זה עם משהו שמוכן לדחוף אותך עד שתגיע למטרה שלך ותשיג כל יעד שתבקש.

מורדים מספרים

"יש לא מעט 'גורואים' שמדברים על פיתרון קסם אחד כזה או אחר. יכול להיות שהפתרון הזה עבד פעם או עובד קצת אבל זה לא משהו מבוסס שאפשר לבנות עליו את השיווק של העסק שלך לאורך זמן. הגישה כאן והדברים שאתה מדבר עליהם הם יותר מציאותיים. אלה פעולות ממשיות שאפשר ללכת וליישם בעסק שלך כדי להשיג לקוחות ולבנות עסק לאורך זמן."
מייקל גומן
בעלים של חברת מנגו ווב
"מה שאני הכי אוהב בשיטה זה את הפניה הישירה ללקוח. השיחה הכתובה על הדף עם הלקוח כי אתה קורא ומרגיש שבן אדם מדבר אל הלב שלך. אני אוהב את זה שה'סודות' אלה בעצם תבניות ידועות שאפשר לשכתב אותן ולהתאים אותן מעסק לעסק כי בסופו של דבר כל העסקים הם אותו הדבר."
קובי אמיגה
רואה חשבון
"יש הרבה דברים אבל אם יש משהו אחד שממש פתח לי את העיניים בחודש האחרון זה הפרסום בפייסבוק. למרות שמדובר בזמן מאוד קצר שאנחנו עובדים על הקמפיין הזה די מהר התחלנו לקבל פניות מנשים שמעוניינות בטיפולים שלנו. אני כבר מפרסמת באינטרנט תקופה ארוכה אבל עכשיו בפעם הראשונה יצא לי לראות איך פרסום ממוקד עובד."
לינה דוכבני
יועץ פנסיוני
"פעם היית צריך לסוע ללקוח ולשבת איתו שעות. כל זה בשביל פוליסה שמכניסה לך 50 שקל לחודש. זה בדרך כלל לא מספיק כי אתה צריך אחר כך לתת שירות ללקוחות האלה. להיפגש איתם שוב, לטפל בתביעות. זו מערכת יחסים ארוכת טווח. אני צריך לחסוך בעליות השיווק כל הזמן. לכן חשבתי איך אני משווק בדרך יותר יעילה אבל גם יותר המונית. השיטה הזו נותנת לי את האשפרות למכור הרבה יותר מכל מוצר ומבלי להיפגש עם אנשים בכל פעם מחדש. היופי הוא שאתה גם לא מאבד את המגע האנושי."
אבי גסנר
יועץ פנסיוני
"אני בונה את כל השיווק לפי כל מה שלמדתי כאן. בניתי את כל האתר על פי העקרונות האלה. נחשפתי לסוג הזה של השיווק באינטרנט והוא משך אותי לקנות ולכן רציתי ללמוד איך עושים אותו. זו טכניקה מקסימה, כי גם אתה חושף את הלקוח לחלק מהחומר המקצועי, מסביר לו בצורה יסודית מה אתה עושה וגם נותן לו הצצה לאישיות שלך באופן בלתי אמצעי."
נטע בשן
בשן מועדון רכבי שטח
"עכשיו יש תוכנית לי ברורה של 'מה עושים'. זה מאוד טוב לראש הסטטיסטי שלי. מאוד עוזר לי לדעת שכשיש לך רשימת תפוצה בכל פעם שתוצא הצעה לאנשים יהיה אחוז מסוים שיקנה ממך. זה נותן הרגשה של ביטחון כי זה אני לא מרגישה שדוחים אותי באפון אישי. זה מאוד משחרר."
קרן פלד
KP Jewelry
"אני חושב שבשם 'המשווק המורד' המילה השנייה היא יותר דומיננטית. ששיווק זה דבר של שכל ישר לא טכניקות ושיטות. צריך להיכנס לנעליו של הלקוח ולשאול את עצמך מה הוא היה רוצה לקבל. לפעמים עם כל הטריקים והתרגילים אנחנו שוכחים לשאול את עצמנו את השאלה הבסיסית החשובה הזו. עוד דבר שאני לוקח הוא ניפוץ של המון מיתוסים על שיווק. ראיתי שעסקים חייבים פשטות. חשוב לי שתבין שאני לא מדבר על פשטנות. גם בפשטות יכולה להיות עומק. "
דוד אנשין
מומחה לפרסום בגוגל
"אני בונה את כל השיווק לפי כל מה שלמדתי כאן. בניתי את כל האתר על פי העקרונות האלה. נחשפתי לסוג הזה של השיווק באינטרנט והוא משך אותי לקנות ולכן רציתי ללמוד איך עושים אותו. זו טכניקה מקסימה, כי גם אתה חושף את הלקוח לחלק מהחומר המקצועי, מסביר לו בצורה יסודית מה אתה עושה וגם נותן לו הצצה לאישיות שלך באופן בלתי אמצעי."
יוסי שוורץ
מטפל באמצעות מוסיקה
"מה שאני קיבלתי כאן שהוא שונה ממקומות אחרים הוא השילוב הזה הוא באמת לפתוח את הראשו ולצאת מהאזור הזה של האינטראנט. אני עדיין באינטרנט ועדיין חזק מאוד שם אבל אני מרגישה שאני עושה דברים שאני עושה דברים באוף ליין. למשל , התחלתי את המשלוח של המכתבים . עכשיו הרבה יותר קל לי לבנות מהלך שלם של שיווק. עשיתי השקות אבל אני מרגישה שכל מה שאני עושה הוא נעשה בראייה כללית של לבנות תהליכים. לא היה תהליך מסודר של מכירה מתמשכת ללקוחות. הדברים יותר עובדים עכשיו. יותר קונים ממני עכשיו. בגלל ששיניתי. הסתכלות הכללית על העסק השתנה יותר מתוכננת. למשל כשאני מוכרת מוצר עכשיו אני לא מסתכלת רק על המוצר הזה אלא על איזה מוצר זה יוביל הלאה."
נחמה שור
מנטורית ליצירת מוצרים דיגיטליים

אתה יכול להמשיך לחלום או להשיג אותו לא בשבוע הבא אלא היום...

הצטרף עכשיו למועדון המשווק המורד!

זה מה שתקבל ברגע שתצטרף ל'משווק המורד':

1. מתנה – גישה מיידית לתוכנית הקופירייטינג: "איך להפוך מילים לכסף" הטבה בשווי 797 ש"ח שלך

2. מתנה – 5 פריצות דרך עסקיות שישנו את הדרך בה אתה עושה עסקים – חוברת עבודה הטבה בשווי 49 ש"ח

3. מתנה – גישה מיידית ל-8 הדרכות באתר החברים עם ידע וכלים לעשיית כספים – הטבה בשווי 776 ש"ח

4. עיתון חודשי ה"משווק המורד" עם דוגמאות לקמפיינים שתוכל ל'גנוב' ולהתאים לעסק שלך.

סה"כ שווי הטבות 1,622 ש"ח

ניתן להצטרף באחד משני המסלולים הבאים:

חסוך 30% בתשלום אחד עבור 12 חודשים חברות ושלם רק 823.2 ש"ח כולל מע"מ

שלם רק 12 תשלומים שווקים על סך 98 ש"ח כולל מע"מ

(אין התחייבות ניתן לבטל את התשלומים בכל עת באמצעות שליחת הודעה באתר בשליחת הודעה למייל avinoam-s@bitt.ws)

אחריות מלאה בלי טריקים ובלי שטיקים

אולי אתה רוצה לשאול אותי "למה אתה עושה את זה?" והתשובה שלי היא שברור שאני לא חייב. יכול להיות שיש לך נסיון לא כל כך טוב עם תוכניות כאלה ואחרות ואתה אולי ספקן, סקפטי וחושש 'ליפול בפח'. אני מוכן להוריד ממך את כל הסיכון ותת לך אחריות אישית ומלאה לכספך.

אחריות 1# - אחריות מלאה ללא תנאים ללא תירוצים ובלי שאלות

אם אחרי 60 יום מרגע ההרשמה למועדון "המשווק המורד" מכל סיבה שהיא שזה לא מתאים לך ושהתכנים, הכלים והאסטרטגיות שתקבל לא יעזרו לך להשיג כסף על פי דרישה. פנה אלי או לאחד מנציגי וניתן לך החזר כספי מלא על כל מה מה ששילמת. אתה לא תתבקש לתת תירוצים ואנחנו לא נשאל אותך שאלות.

אחריות 2# קבל ממני את כל הכסף חזרה + עוד 100 ש"ח על חשבוני

קח את 60 היום ותוסיף להם עוד 305. אם אחרי שנה במסגרת המעגל הסגור שלי – מועדון המשווק המורד לא תצליח להכניס לפחות עוד 20,000 שקל כתוצאה מהכלים העצמתיים שתקבל. פנה אלי ולא רק כל מה ששילמת עבור החברות שלך אלא 100 שקלים שאני אשלם לך מכיסי שלי. כל מה שאבקש ממך הוא שתראה לי שהשתמשת באסטרטגיה אחת שנתתי לך.

להגשמת חלומותייך הססגוניים ביותר,

אבינועם שחר

נ.ב. עכשיו ארבעה פיתויים זדוניים עומדים בפניך

פתוי 1# לשלול ולפסול את עצמך. לחשוב שהעסק שלך שונה וזה בחיים לא יעבוד אצלך. אם זה אתה אני קצת מרחם עליך. למה? הצלחה עסקית נובעת מהיכולת לפתח ראיה עסקית חדה. לקחת את מה שעובד בענף אחד וליישם את זה בענף אחר. מזה מגיעות פריצות הדרך מחוץ לקופסא של הענף שלך. בנוסף, במהלך השנים האחרונות עבדתי עם עסקים ב-47 קטגוריות עסקיות עוד לא ראיתי מקום שבו השיטה לא עבדה.

בכל זאת אם תתעקש, ותמשיך לפסול את עצמך אני בטוח שאתה תצליח! תצליח להישאר תקוע איפה שאתה היום! לכן אני ממליץ לאלהסתכל על העולם הזה ולומר: 'זה מתאים לאחרים אבל לא לי'.

פתוי 2# לחכות לזמן טוב יותר. למתי שנוח יותר. כשהילדים יהיו בחופש, שהבת תתחתן… אחרי החגים. רוב האנשים דוחים ודוחיםובסוף מחמיצים כל הזדמנות אפשרית. בסדר גם לי יש קרטונים מלאים בחפצים מהיום שעברתי דירה. אני כל הזמן דוחה את הזמן בו אני אפרק אותם. לא נורא. אבל לדחות את החיים החדשים שלך? זה כבר סיפור אחר. אנשים רבים חוזרים על מחול השדים הזה כל יום, כל חודש, כל שנה. נותנים ל"אחר כך" לנצח. אין שום כוח בלומר "אחר כך" אבל יש המון עוצמה בהחלטה עכשיו!

פיתוי 3# להטיל ספק ביכולת שלך לגלות דברים חדשים. אתה לא יודע את מה שאתה לא יודע. אתה לא מכיר את מי שאתה שלא מכיר. אם אתה לא שם את עצמך במקום בו את המקבל השראה, ידע וכלים מוכחים להתקדמות אתה תחמיץ הזדמוניות שאותן לא תגלה לעולם. יש לך כאן דלת לעולם חדש. אבל היא לא תהיה כאן לתמיד. לא תפתח אותה?

פיתוי 4# לחשוב שאתה כבר יודע הכל, שכבר ראית, הצלחת ואין שום דבר שאפשר לחדש לך. תן לי לומר לך שישנם מספר לא מועט של מיליונרים שחברים במועדון ה'משווק המורד' שלא מבטלים או יוצאים מהמעגל הזה. למרות ההצלחה העסקית והניסיון שלהם אני עדיין שומע מהם ביטויים כמו 'מעולם לא חשבתי על זה' כל הזמן. אם אתה תצמצם את החשיפה שלך לחומרים חדשים, אתה תפגע ביצירתיות העסקית שלך.

הילחם בפיתויים האלה והצטרף אלי למסע. אני מבטיח לך שהוא יהיה מהנה ומתגמל.