איך להפוך את המענק של המדינה מפרוטות להכנסות של אלפים… ואולי אף עשרות ומאות אלפי שקלים

ימים
שעות
דקות
שניות

משולחן העבודה של אבינועם שחר

חברים יקרים,

ביבי העביר לכם מענק. עכשיו השאלה מה תעשו עם הכסף?

האם תיתנו לו להישרף בעו"ש.

או שאולי תשקיעו אותו בעצמכם ותקבלו את הכלים כדי להפוך אותו להכסות אלפים… ומי יודע אולי עשרות ומאות אלפים.

איזה תעשו את זה?

מה שאני רוצה להציע לכם כאן היום זו את ההכשרה הכי טובה שלי לתחום השיווק הדיגיטלי. למי ששומע על זה בפעם הראשונה שיווק דיגיטלי זו בעצם הפרקטיקה בה לוקחים מוצרים ושירותים ומשווקים אותה באמצעות מודעות פרסום בפייסבוק ובגוגל. 

 

זהו שוק שנמצא בצמיחה אדירה בכל העולם וגם בישראל והביקוש לתחום הזה רק יעלה. 

 

כפי אתם רואים ההשקעה בפרסום דיגיטלי רק עולה ועולה. הנה כאן נתונים של חברת יפעת בקרת פרסום על עוגת הפרסום בישראל. מתוך שוק של 54.38 מיליארד שקלים בפרסום ב-2019 ההשקעה בפרסום דיגיטלי היית 1.667 מיליארד (!) שקלים. אגב, מיליארד זה אלף מיליונים. 

איך עושים מזה כסף?

פשוט מאוד. 

 

אתם מוצאים 2-3 עסקים שכל אחד ישלם לכם 2000 עד 4000 ש"ח בכל חודש (כן, כל חודש) כדי שתקדמו אותם באינטרנט. היופי הוא שכדי להתחיל לא צריך נסיון וגם לא צריך להשקיע כסף (הרי מי לא מקירה 2 או 3 בעלי עסקים, ואני בתוכנית אראה לכם את הדרך לתת להם הצעה שאף אחד מהם לא יוכל לסרב לה, וירצה לתת לכם את הכסף כדי להתחיל לעבוד איתכם. גם ללא כל ניסיון.

 

אגב, למקרה שאתם חוששים. זה מה שאני עושה כבר מעל 10 שנים. באופן אישי הצלחתי לבנות עסק מאוד מצליח בתחום השיווק הדיגיטלי ואני בתוכנית שלי לוקח אתכם מאחורי הקלעים ומראה לכם איך לעשות את זה בעצמכם. 

אבינועם שחר במספרים

עותקים שנמכרו
שקלים בתקציבי פרסום
כתבות בתקשורת

למה אני עושה את זה? למה שאייצר לעצמי מתחרים?

כמה סיבות:

1. אני עושה מזה כסף. פשוט מאוד.
2. אני לא רואה קולגות כמתחרים. ישנם 400 אלף עסקים בישראל הזקוקים נואשות לעזרה בשיווק דיגיטלי. אני משתף פעולה עם הרבה מאוד בוגרים שעברו את התוכנית שלי.
3. אני באמת רוצה לעזור. זה נותן לי תחושת סיפוק שנתתי לאדם כלים ויכולת להפרנס. כמו כולם אני רואה שיש עכשיו מעל מליון מובטלים, ויודע שזהו הפתרון לחלק גדול מהם. שיווק דיגיטלי זה מקצוע של העולם החדש לעומת הרבה מקצועות של העולם הישן.

מכונים? ברוכים הבאים לסוכנות שיווק דיגיטלי של שבע ספרות

למי שהחליט שהוא מוכן לעשות את הצעד הראשון. אני נותן גישה מלאה לתוכנית הדגל שלי 'סכונות שיווק בדיגיטל של שבע ספרות'.

בתוכנית הזו כל מי שמשתתף מקבל את הכלים לייצר לעצמו הכנסה מעזרה בשיווק דיגיטלי לעסקים בסביבה שלו. עד היום התוכנית עזרה למעל 300 אנשים להתחיל בתחום. במקרים מסויימים התלמידים אף התעלו על המורה.

הנה דוגמית ממה שבוגרים אומרים (יש עוד המלצות בתחתית העמוד הזה)

איך מתחילים היום?

ניתן לבחור באחד מהמסלולים הבאים ולקבל גישה לתוכנית בכל אחד הכוללת את המאפיינים הבאים. 

הערה: הבחירה בשמות המסלולים היא המלצה בלבד (מן הסתם רווק יכול לבחור במסלול ה'נשואים פלוס' ולהיפך).

מסלול רווקים

  • גישה און ליין לכל התכנים של התוכנית 'סוכנות שיווק דיגיטלי של שבע ספרות'

ההשקעה שלכם רק 750 ש"ח (במקום 2,990 ש"ח)

(ניתן לשלם בעד 2 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית)

מסלול נשואים פלוס

  • גישה און ליין לכל התכנים של התוכנית 'סוכנות שיווק דיגיטלי של שבע ספרות'
  • סיוע וליווי אישי בגיוס מקור ההכנסה (לקוחות ראשונים) ממומחה לשיווק דיגיטלי לאורך 6 שבועות בטלפון ובמייל.

ההשקעה שלכם רק 3,000 ש"ח (במקום 6,900 ש"ח)

(ניתן לשלם בעד 6 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית)

מסלול נשואים פלוס באקסטרים

  • גישה און ליין לכל התכנים של התוכנית 'סוכנות שיווק דיגיטלי של שבע ספרות'
  • סיוע וליווי אישי בגיוס מקור ההכנסה (לקוחות ראשונים) ממומחה לשיווק דיגיטלי לאורך 6 שבועות בטלפון ובמייל.
  • התמחות בת יומיים בסוכנות של אבינועם שחר בו הוא יקח אותך מאחורי הקלעים של סוכנות דיגיטל המגלגלת מיליונים

ההשקעה שלכם רק 8,900 ש"ח (במקום 19,900 ש"ח)

(ניתן לשלם בעד 10 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית)

אני מאמין ב-100% שהתוכנית הזו תעזור לך להקים סוכנות שיווק דיגיטלית סופר רווחית במהלך החודשים הקרובים. 

לכן אני מוכן להעניק לך אחריות מלאה למשך 14 ימים עם תנאי אחד פשוט. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את כספך חזרה הוא להראות לי עם היד על הלב שביצעת את שתי המשימות הראשונות בתוכנית. במידה ותראה שביצעת אותן (זה לוקח בערך שעה) ואתה עדיין לא מרוצה , תקבל את כל כספך חזרה.

המבצע בתוקף עד מוצ"ש 8.8.20

ימים
שעות
דקות
שניות

להרשמה ניתן לחייג

או

או למלא את הטופס למעבר לתשלום מהיר:

שאלות ניתן לשלוח גם במייל support@avinoams.co.il

עדיין לא בטוחים? הנה עוד הפרטים

כך התוכנית 'סוכנות שיווק דיגיטלי של שבע ספרות' נראית:

התוכנית מורכבת מ-3 חלקים עיקריים

הכשרה מקצועית

חלק ראשון: הכשרה מקצועית

ההכשרה מקצועית כוללת 8 מודלים של הדרכות שונות און ליין הנותנות לך את כל הכלים כדי להפוך ליעוץ מקצועי בפייסבוק.

מודול 1 – התחלה מהירה – מה הם התנאים שאתה צריך כדי להתחיל להרוויח כסף בתחום הזה כמה שיותר מהר. כמה שעות עליך להשקיע בכל שבוע, מהי הגישה הנכונה להצלחה בתחום ומה הן הפעולות שעליך לעשות.

מודול 2 – גיוס לקוחות עסקיים – עם אילו עסקים הכי כדאי לך לעבוד? לא כל העסקים נולדים שווים ואסור לך לקבל כל עסק כלקוח. בהדרכה הזו תגלה מה הם 4 התחומים של עסקים שאיתם תוכל להצליח בקלות רבה יותר כך שהם ימשיכו לשלם לך כל חודש לאורך שנים רבות.

מודול 3 – יצירת עמודי נחיתה שמביאים לקוחות – קמפיין בפייסבוק יכול לקום או ליפול על פי איכות עמוד הנחיתה שאליו מניעים את הגולשים מפייסבוק. בהדרכה הזו ניתן לך את התבנית ליצירת עמודי נחיתה שיביאו לעסקים איתם תעבוד את הכמות הגדולה ביותר שלך פניות.

מודול 4 – הקמת קמפיין בפייסבוק – הגדרה לא נכונה של קמפיין עלולה לדון אותו לכישלון עוד לפני שהוא עלה לאווירישנם 10 סוגים שונים של קמפיינים שמערכת הפרסום של פייסבוק. בהדרכה הזו תגלה באיזה הכי כדאי לך להשתמש כדאי לקדם את העסקים שאיתם תעבוד. 

מודול 5 – ניהול קמפיין בפייסבוק – קמפיין בפייסבוק הוא ממש לא 'שגר ושכח'. כדי לייצר תוצאות ללקוחות שלך על בסיס קבוע עליך לנהל אותו על בסיס שוטף. בהדרכה הזו תגלה אחרי איזה מרכיבי עליך לעכוב ומה הם הפעולות שעליך לעשות כדי שהקמפיין שימשיך להביא תוצאות לאורך זמן ובכך לשמור על הלקוחות שלך מרוצים.

מודול 6 – ניהול לקוחות – גם אם יש לך לקוח אחד או שניים בתחילת הדרך עליך לזכור שעכשיו אתה מנהל עסק. בהדרכה זו תגלה איך לנהל את הלקוחות הקיימים כדי שיהיו מרוצים (הפתעה: זה לא בהכרח קשור לתוצאות הקמפיינים שלך) כדי שתוכל להמשיך לגייס לקוחות ולהגדיל את ההכנסה שלך מכמה אלפי שקלים בודדים לעשרות אלפי שקלים בחודש.

מודול 7 – מעסק קטן לעסק גדול – גם אני התחלתי בעבודה לבד אבל אחרי מספר שנים הבנתי שכדי להגדיל את העסק שלי אני זקוק לעזרה מאנשים אחרים. בהדרכה הזו אני אסביר לך איך תוכל לעשות פחות ולהרוויח יותר על ידי גיוס אנשים בתוך ומחוץ לעסק שלך. 

מודול 8 – סודות להצלחה – אחרי יותר מ-10 שנים בתחום אין כמעט תסריט שלא עברתי. החל מהצלחות ועד לכישלונות צורבים. בהדרכה הזו אני עומד לשתף אותך בכל קיצורי הדרך לצמיחה עסקית מהירה שלי עלו שנים ומיליוני שקלים.

תמיכה אישית ממקצוען שיווק דיגיטלי (במסלול המתקדם)

במהלך 8 שבועות אתה מקבל תמיכה אישית במייל ממקצוען פייסבוק שכבר מנהל היום עשרות קמפיינים בתקציבים של מיליוני שקלים. 

אתה מקבל תמיכה ללא הגבלה במייל שבמסגרתן תוכל להציג למנטור שלך כל שאלה לגבי ההשכרה: איזה נישה עסקית כדאי לבחור, איך להגדיר את הקמפיין שלך, איזה מודעות כדאי לעלות והאמת… כל שאלה שעולה לך בראש. 

חלק שני: מכונת שיווק משומנת היטב לגיוס לקוחות עסקיים

במקום שתשבור את הראש בניסיונות לגייס לקוחות – בעלי עסקים  – למיזם שלך. אני נותן לך כאן קיצורי דרך משמעותיים איתם תוכל לצאת לשוק מחר ולגייס את הלקוחות העסקי הראשון שלך כבר בשבוע הראשון. זה כולל:

מרכיב 1# – מדריך מיוחד בחינם אותו תוכל לחלק ללקוחות הפוטנצליים שלך: זהו מסמך למעשה מסביר על כל היתרונות של השיווק בפייסבוק, למה חובה על כל עסק לפרסם שם ולמה כדאי להם לעבוד איתך. כן, כן, זהו למעשה מסמך מכירתי לכל דבר ועניין שממש מוכר את השירותים שלך.

מרכיב 2# – אימיילים ומכתבים לגיוס לקוחות: אלה אי מילים ומכתבים שאני כתבתי והשחזתי לאורך השנים כדי לגייס לקוחות לעסק שלי. המיילים והמכתבים שאותם אתן לך עזרו לי להשיג עד כה עסקות של מיליוני שקלים. כל מה שעליך לעשות הוא לעכוב אחרי ההוראות, להיכניס את השם שלך, לשגר אותם ואתה כבר תראה איך עסקים הרעבים לשירות שלך יוצרים איתך קשר.

חלק שלישי: מסמכים, בונוסים ועזרים מוכנים לשימושך

בכל תוכנית שאני יוצר אני שואל את העצמי: מה משתתפים צריכים בשביל להצליח? זו הסיבה שהוספתי למסגרת התוכנית הזו צלע שלישית הכוללת:

מרכיב 1# – מסמכים עסקיים מוכנים לשימושך – כדי לחסוך לך זמן ובירוקרטיה במסגרת התוכנית אתה מקבל מסמכים מוכנים לשימושך כמו הסכם עם לקוחות ודוחות תקופתיים.

מרכיב 2# – רשימת ספקים אמינים – ברגע שתתחיל לעבוד עם בעלי עסקים אתה תהפוך ל'איש שלהם' בכל מה שנוגע לשיווק בכלל. זו ההזדמנות שלך להרוויח עוד כסף מעבודה של אנשים אחרים. ברשימה הזו תמצא אנשים מתחום העיצוב, הכתיבה השיווקית, הוידאו ועוד. ספקים אמינים איתם אני עובד ונותנים עבודה מעולה במחירים מעולים. אנשים לרוץ איתם קדימה לאורך שנים.

מרכיב 3# – קורס קופיריטינג לעמודי נחיתה – הדרכה שתראה לך איך להפוך מילים לכסף. זו הדרכה בה בעלי עסקים משתמשים כדי לכתוב פוסטים, עמודי נחיתה ואי מיילים שמביאים עוד עסקות. היא תסייע לך לשפר את התוצאות של כל הקמפיינים שלך בפייסבוק וגם תסייע לך לגייס עוד לקוחות משלמים.

מרכיב 4# – קורס שיווק באי מיילים – הדרכה שתראה לך איך לפתח אפיק הכנסה נוסף מהלקוחות שלך על ידי כתיבה ודיוור של אי מיילים לרשימת התפוצה שלהם. ההדרכה הזו מסבירה איך לכתוב מיילים אפקטיביים וגם איך להשתמש במערכת לדיוור אלקטרוני.

מרכיב 5# – קורס פרסום בגוגל אדוורדס – הדרכה שתציג לך את כל יסודות של מערכת הפרסום של גוגל. כך שתוכל להציע את הפרסום בגוגל (שהוא הרבה יותר פשוט מפייסבוק) כשירות נוסף ללקוחות שלך ובכך להגדיל את התשלום החודשי שאתה מקבל מהם.

מרכיב 6# – תבניות מוכנות לקמפיינים בפייסבוק – תבניות ודוגמאות לקמפיינים בפייסבוק מ-17 תחומים שונים. לא צריך לשבור את הראש או להמציא את הגלגל אפשר להעתיק, להתאים ולהדביק את הקמפיינים האלה כדי להשיג תוצאות לעסקים שעובדים איתך. 

הנה עוד כמה תשובות לשאלות בוערות

"אוקיי, האם אתה יכול להבטיח שאצליח?"

ברור שלא. אנחנו לא מכירים ואני לא יודע מה רמת המוטיבציה שלך. שים לב שאני מדבר על מוטיבציה ולא על נסיון או ידע ראשוני. בכנות, עד היום עברו את התוכנית מאות אנשים ורק בודדים הצליחו. הסיבה לכך היא שרוב האנשים אולי אומרים שהם לא מרוצים מהמצב שלהם אך רובם לא מוכנים לנקוט באף פעולה כדי לשנות אותו.

אם אתה מתכוון להירשם לתוכנית ולא לעשות דבר וחצי דבר… תחסוך את זה לי ולך. אתה פשוט לא תצליח.

לעומת זאת, אם קיבלת החלטה שאתה רוצה לפחות דף חדש בחייך העסקיים ואתה מוכן להשקיע לפחות 4 שעות בשבוע בביצוע המשימות שניתן לך, יש לך אותי ואת הצוות שלי לצידך בצעדים הראשונים שלך בתחום המרתק הזה.

"לא הבנתי עד הסוף איך התוכנית הזו עובד"

בפשוטות.
אתה מקבל מאיתנו הכשרה מקצועית, ליווי ושיטות מוכחות כדי לגייס לקוחות – בעלי עסקים הזקוקים לשירותי שיווק באינטרנט.
לאורך תקופת ההכשרה שתימשך כחודשיים תקבל 8 הדרכות באתר אינטרנט של התוכנית.
במהלך התוכנית (במסלול המתקדם 'נשואים פלוס' ומעלה) תקבל גם ליווי אישי ממקצוען פרסום בפייסבוק ועוד כלים וחומרים מוכנים לגיוס לקוחות. במסגרת תוכנית ההכשרה אבינועם יראה לך בדיוק מה הם הצעדים שאתה צריך לעשות כדי להשתמש בכלים האלה לגייס לקוחות במהירות.

"אין לי שום ניסיון בתחום, למה שבעלי עסקים ייקחו אותי"

אז זו מן שאלה כזאתי של הביצה והתרנגולת. גם אני כשאני גייסתי את הלקוח הראשון שלי לשיווק באינטרנט, לא היה לי שום ניסיון בתחום. למה הוא בכל זאת שכר אותי? משום שהצלחתי לבנות את האמון יחד איתו, והצלחתי להראות לו איזשהו חזון, איזושהי מפת דרכים שזה בדיוק מה שאתם עושים עם ביקורת אתרים שאני אראה לכם איך מגישים אותם ללקוח. חוץ מזה אני פשוט מצאתי חן בעיניו כבן אדם. אפשר לומר את זה כמעט על כל עסק ועסק. גם אם עכשיו כשאני בא לעסק הוא עדיין לא ניסה אותי. הוא לא יודע מה איך תהיה חוויות השירות שהוא יקבל איתי, אבל הוא הולך איתי כי הוא מתחבר אליי כי אני יכול להראות לו עתיד אני יכול להראות לו מפה של מה שיקרה, להתחבר אליו ברמה האישית. התוכנית הזו תיתן לך את כל הכלים כדי לתת לבעל עסק חוות דעת מקצועית לגבי השיווק שלי באינטרנט. לכן אם אתה מסוגל ללמוד מהר ולהתחבר לאנשים לא תהיה לך בעיה לגייס לקוחות עם השיטה שנראה לך.

"אין לי שום ידע טכני, איך אני אוכל לעזור לבעלי עסקים עם שיווק בפייסבוק"

בכנות אם אתה לא אוהב לעבוד על מחשב זה לא בשבילך. מתנצל אין כאן 'מטה קסמים'. עבודה בתחום הזה דורשת זמן על המחשב. 

השאלה היא למה הכוונה 'קישורים טכניים'. אתה לא צריך לפרק מחשבים ולהרכיב אותם. אתה צריך לדעת לעבוד עם מערכת הפרסום של פייסבוק ולכן אם אתה יודע להשתמש בפייסבוק אפילו ברמה הכי בסיסית תלמד מהר מאוד גם איך משווקים בפייסבוק.

"התוכנית הזו ממש יקרה לי, לא בטוח שכדאי לי להשקיע בזה"

מי שהתוכנית הזו באמת יקרה לו, כלומר, כרגע אין לו את היכולת הכלכלית לשלם את הסכום הדרוש שלא ירשם. 
אבל אם כאן יש לך את היכולת להשקיע בתוכנית וזה עדיין נראה לך יקר אז אני רק רוצה רגע שתחשוב כמה יעלה לך להשיג את כל המרכיבים שאתה מקבל כאן באופן עצמאי?
הדרכה, ליווי אישי, חומרים שיווקיים מוכנים, רשימת ספקים…
צא לשוק ותבדוק אחד לאחד כמה כל דבר כזה עולה ותראה שזה יוצא סכום הרבה יותר גבוה באופן משמעותי.
… אבל בוא רגע נחשוב רגע על תרחיש מאוד פסימי.
אתה משיג את הלקוח הראשון שלי רק אחרי שלושה חודשים. הוא משלם לך 2000 שקל לחודש. 
צריך לזכור שזה תשלום שמשולם כל חודש כל עוד הלקוח איתך.
עד עכשיו שילמת על התוכנית עבור 3 חודשים 1,470 ש"ח והרווחת 530 ש"ח.
בחודש הרביעי אתה משלם עוד פעם 490 ש"ח אבל עכשיו מרוויח 1,510 ש"ח. 
בחודש החמישי אתה מגייס עוד לקוח שמשלם 2,000 שקלים. אתה עדיין משלם על התוכנית 490 ש"ח לחודש אבל עכשיו אתה מרוויח 3,510 ש"ח לחודש.
אם אתה ידוע לשמר את הלקוחות ונותן להם יחס טוב, שירות טוב, אתה , לאט לאט בונה את ההכנסה הקבועה שלך. 
הרעיון הוא שאתה מתחיל את החודש ויש לך איזושהי הכנסה קבועה שמגיעה מזה, שמכסה את ההוצאות הקבועות כמו שכירות, משכנתא או את הרכב וכל מה שאתה מרוויח נניח מהמשכורת שלך זה נשאר לך בכיס.

"בן או בת הזוג שלי בחיים לא ירשו לי להירשם לתוכנית הזו?"

אז קודם כל אני לא יועץ זוגיות לא כל כך יכול לעזור לך עם זה, אני יכול לומר לך שברמה האישית, במה שנוגע להחלטות עסקיות, אני לא תמיד משתף את הבת זוג שלי. זה לא נובע מזה שאני לא אוהב אותה או שהקשר שלנו הוא לא טוב. זה פשוט כי אנחנו חיים בעולמות שונים. אני חי בעולם העסקי והיא חיה בעולם של העבודה הקבועה. היא עובדת במשרד החינוך, מנהלת בית ספר ולכן כשאני מציג לה יוזמות עסקיות ואת סכומי הכסף שאני הולך להשקיע במיזמים חדשים, הרבה פעמים זה מפחיד אותה. היא לא רואה את ההשקעה היא רואה רק את ההוצאה ולכן זה תמיד יהיה באור מאוד שלילי. לכן הרבה פעמים אני מקבל את ההחלטות האלה באופן עצמאי. דעתי האישית היא שאם בן או בת הזוג לא מאמין ביכולת שלך יהיה לך מאוד קשה להצליח בתוכנית הזו (ולמעשה בכל מיזם אחר).

"למה עכשיו? לא עדיף לחכות לאחרי החגים/החתונה של הבת/(הכנס כאן את התירוץ שלך)"

ישנו חלון הזדמנויות ענק שפתוח עכשיו!
הצגתי קודם אתה הנתון הזה. 4.35 מיליארד שקלים שיוצאים על פרסום בכל שנה ומתוך זה רק 30% לשיווק באינטרנט.
לפני ארבע שנים זה היה רק 15% מגמת עלייה מטורפת. לכן ככל שתחכה יותר ותשב על הגדר, ככה גם חלון ההזדמנויות הזה יקטן ויקטן.
רק תחשוב על האנשים שהיו במקום הנכון בזמן הנכון, אנשים שקנו מניות כמו של חברה כמו גוגל או אפל, כשהיא עוד הייתה בתחילת הדרך.
אלה אנשים שנהיו מיליונרים.
הם לא עשו איזשהו משהו מיוחד במקום הנכון בזמן הנכון אבל הם גם ידעו לקבל את ההחלטה הנכונה באותו זמן.
החיים זה עכשיו. אני רואה כל כך הרבה אנשים שמתעניינים בתוכנית כלשהי ואז נעלמים. אחר כך אני פוגש אותם שוב אחרי חצי שנה. הם מצטרפים בדרך כלל לאותה תוכנית שבה הם התעניינו לפני חצי שנה. אבל אז הם אומרים "חבל שלא הצטרפנו אליך קודם, כי לא קרה שום דבר בששת חודשים האלה."
אז השאלה היא האם אתה יכול להרשות לעצמך לחכות? ומה יקרה אם תחכה? (רמז: כלום)

הנה מה שמנטורים ולקוחות אומרים על אבינועם שחר

"התוצאות פנטסטיות. על כל שקל שאנחנו משקיעים בפרסום אנחנו מקבלים 3 חזרה".
גיל אורלי
מנטור לכלכלת משפחה
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
קופירייטר ומנטור עסקי
עבדתי עם הרבה מאוד משווקים אבל עם אבינועם החוויה לגמרי שונה. אנחנו מקבלים עשרות פניות איכותיות והתוצאות בהתאם, ישנן לא מעט סגירות. אשמח להמליץ עליו לכל עורך דין שרוצה לקדם את השירותים שלו.
עו"ד עמירם אלקובי
עמירם אלקובי ושות' - משרד עורכי-דין
אבינועם והצוות שלו יצרו עברנו מערך אדיר של פניות מלקוחות איכותיים שהוביל באופן ישיר לגידול משמעותי במכירות.
ליאור איילון
מתן יעוץ משכנתאות
המשפכים השיווקיים שאבינועם והצוות שלו הקימו עבור המכללה הוסיפו באופן ישיר הכנסות של מאות אלפי שקלים בכל חודש.
דודי פריד
מנכ"ל מכללת מגמות
כשפנינו לאבינועם שחר לא הייתה לנו בעיה בכמות הלידים. הבעיה הייתה שקיבלנו לידים מאוד לא איכותיים. השינויים שאבינועם ביצע בדרך קבלת הלידים ובקמפיין שינו את המצב. היום אנחנו מקבלים יותר פניות איכותיות וכתוצאה מכך אנחנו סוגרים יותר עסקאות.
דודי ישראל
רצון ליברמן בע"מ
השינוי הגדול שחל כתוצאה מהעבודה עם אבינועם הוא סוג הלקוחות שמגיעים אלינו עכשיו. כיום אני עוסק כמעט ואך ורק בטיפולי השתלת שיניים. זה שינה את כל הדרך שבא אנחנו מתנהלים היום. עם פחות לקוחות אנחנו משיגים הרבה יותר הכנסות.
ד"ר דניאל רם
מרפאת מזור, הוד השרון
אני חייב לאבינועם המון... הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.
ד"ר רמי פטררו
המרכז לבריאות השן, קריית מוצקין
הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה.
מתן יופיטר
ספרטה פגרולות

דוגמאות במספרים

מסחר אלקטרוני - ecommerce (קוסמטיקה)

השקעה של 4,011$ שהניבה 29,227$ במכירות בחודש אחד

רפואת שיניים

307 פניות להשתלות בעלות של 16,611.32 ש"ח (51.4 ש"ח לליד) במהלך 3 חודשים (החזר השקעה של 1 ל-8 ש"ח במכירות)

קורסים

מכירות של 237,786 ש"ח מהשקעה של 46,924 ש"ח בחודש אחד

כפי שפורסם בה

איך לינה הגיעה ממחזור מכירות של 80,000 ל-200,000 שקלים בממוצע בחודש

הסוד השיווקי שהביא אותי מחובות חונקים לעסק עם רווחים של מאות אלפי שקלים

כפי שפורסם לראשונה במעריב און ליין: 3 השלבים של אבינועם שחר להשגת לקוחות

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"כאשה היודעת בדיוק מה היא רוצה, אני חייבת לפרגן לכם ולהודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור החברה שלנו. קבוצת שטיר מפיקה תערוכות מקצועיות במגוון תחומים בכל השנה. ללא ספק הוכחתם את היכולת שלכם לקדם כל תערוכה ותערוכה ביצירתיות ובמקצועיות. העבודה שלכם עזרה לנו להביא אלפי מבקרים לתערוכות שלנו. אתם ענקים"

ישראלה שטיר אינשטיין (חברת פאנל ב"כרישים" ערוץ 10)

נשיאת קבוצת שטיר

"אחד המוחות השיווקיים הפוריים ביותר שפגשתי אבינועם הוא מאותם אנשים שחיים ונושמים שיווק. הוא ללא ספק אחד המוחות השיווקיים היותר פוריים שפגשתי ובניגוד להרבה מאמני שיווק אחרים שרק מדברים הוא באמת מיישם את העקרונות עליהם הוא מדבר אצלו ואצל הלקוחות שלו. אני נעזרתי בהכוונה של אבינועם באופן אישי וממליץ לכל מאמן עצמאי המעוניין בפריצת דרך לפנות ולהיעזר בו."

ד"ר אריה קגן

מנכ"ל מכללת קגן ל-NLP ודמיון מודרך

"שלום רב, אבינועם הוא אומנם איש שיווק אבל מה שמבדיל אותו מאחרים היא הנתינה ללא גבולות. נעזרתי באבינועם ובאסטרטגיות השיווקיות שהוא נתן לי לאורך תקופה ארוכה. ההכוונה של אבינועם עשתה לי סדר בראש, שדרגה את השיווק בעסק שלי ואת היכולת שלי להביא יותר לקוחות. המלצתי הכנה לכל עצמאי המבקש לעשות פריצת דרך ליצור קשר ולהיעזר בהכוונה והייעוץ של אבינועם."

רונית אילה טל

מרפאה משלימה

"הכפלתי את מחזור המכירות תוך 3 חודשים "מאז שהתחלתי לכתוב את הטקסטים השיווקיים על פי הנוסחא שאבינועם נתן לי כל העסק שלי השתנה. אם בעבר היו מגיעים כל יום 3 לקוחות היום מגיעים 6 ו-7. כתוצאה מכך גם מחזור המכירות שלי הוכפל תוך 3 חודשים. עד לא מזמן הייתי מרוויחה בממוצע 20,000 שקל והיום הממוצע הזה עלה ליותר מ-50,000 שקל. הפרסום שלי כל כך חזק שאנשים עוצרים אותי ברחוב ומספרים כמה שזה נראה טוב ומקצועי"

חני אבו

טופשוז נעלי נוחות

"אנו בעלי עסק קטן המפתח משחקי קלפים לילדים. התחלנו לעבוד עם אבינועם במטרה להחדיר את קו המוצרים החדש שלנו לשוק. למרות שכחברה קטנה לא היו לנו תקציבי ענק, הופתענו מהתוצאות הרבות שהגיעו תוך זמן כל כך קצר. אבינועם והצוות ידעו לנצל כל הזדמנות לפרוץ לתודעה והרגשנו את פועלם בשטח. כתוצאה מהעבודה המשותפת עם אבינועם והצוות, קניין אירופאי ששהה בישראל נחשף למוצרים שלנו והחליט לקנות את הזיכיון להפצה באירופה. מכירת המשחקים באירופה הביאה אותנו מהכנסות שנתיות שעמדו על מיליון שקל להכנסות של 5 מליון שקלים בשנה. ברצוננו להודות לכם על העבודה הנפלאה שבצעתם עבור חברתנו."

יעקב וטובי קליינמן

בעלים ספייס גיימס

"השקעה של 350,000 ש"ח בחברה אני מנהל חברה המפתחת פתרונות רפואיים המסייעים לאנשים עם בעיות שינה. בתחילת הדרך היה לנו שלב מאוד קריטי בו היינו צריכים לגייס השקעה כספית על מנת להאיץ את פיתוח המוצרים שלנו. החיבור עם אבינועם היה בדיוק בזמן. העבודה השיווקית הממוקדת שלנו יחד עם אבינועם הובילה לפניות מצד משקיעים פוטנציאליים שלבסוף הובילה להשקעה על סך 350,000 ש"ח שסייעה מאוד לפיתוח מואץ של המוצרים. מאחל לך שתמשיך עם העבודה המשובחת."

ד"ר עדי משיח

מנכ"ל ניקסואה

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

כל הזכויות שמורות לא.נ. שחר בע"מ | טל': 03-5169588 | מגדלי התאומים 2 קומה 13 חדר 1305| ז'בוטינסקי 35 רמת גן

גלילה לראש העמוד