בעל עסק...

ככה תשיג את כל הלקוחות החדשים שאתה צריך לעסק שלך!

ואני מדבר על לקוחות איכותיים שיביאו לך פיצוץ של הכנסות ורווחים בכבר ב-12 החודשים הקרובים

מאת אבינועם שחר

מגדלי התאומים 2, ז'בוטינסקי 35

רמת גן

בעל עסק יקר,

אם אתה זקוק ללקוחות חדשים ואני מדבר על מבול של לקוחות, יש לי חדשות טובות בשבילך. עכשיו יש דרך זולה ומדויקת להשיג לקוחות איכותיים. אלה בדיוק הלקוחות שאתה צריך כדי להזניק את העסק שלך.

אני רוצה שתחשוב רגע על מה אני מדבר….

במקום שתבזבז כסף ותהמר בניסיונות מתסכלים אני מיד אציג לך דרך מוכחת ומדויקת שתביא לך את האנשים הכי איכותיים. כאלה שיתחננו לקנות את המוצר או השירות שלך וישמחו לשלם כל מחיר שתדרוש!

בעוד שנייה אני אספר לך בדיוק איך תוכל לרכוש את הכוח הזה. אבל רגע לפני אני בטוח שיש לך ספקות לגבי מה שאני אומר.

אם אתה עדיין נאבק להשיג לקוחות חדשים בדרכים לא דרכים, אני רוצה להרגיע אותך. ברגע שתבין על מה אני מדבר אתה תתפלא עד כמה שזה קל…

זו האמת היקרה והכאובה על גיוס לקוחות חדשים

לכולנו יש פנטזיה שקל להביא לקוחות חדשים. רק תעלה אתר אינטרנט, תפרסם בגוגל או בפייסבוק, תקנה מודעה בעיתון וגל של לקוחות יציף אותך…

שנינו יודעים שזה רחוק מאו מהמציאות. האינטרנט אולי הוזיל את עלויות הפרסום אבל החריף לאין שיעור את התחרות. היום יותר מתמיד קשה להשיג לקוחות איכותיים.

בוא נודה על האמת. אם היה כל כך קל להביא לקוחות חדשים. כולם היו עשירים.

הבעיה היא, וזה לא משנה מה העסק שלך, אתה חייב זרם בריא וקבוע שלך לקוחות חדשים כדי לצמוח. בתקופה של חוסר נאמנות מצד לקוחות, תחרות חריפה האתגר הוא אדיר:

או שאתה מביא זרם קבוע של לקוחות חדשים או שאתה נאלץ לסגור את העסק.

סוף סוף יש שיטה מוכחת ב-100% שתביא לך עוד ועוד לקוחות חדשים

אני שמח לומר שיש פתרון. עכשיו אחרי יותר מעשור בו אני מיישם את השיטה הזה אצל לקוחות – עסקים ממגוון רחב של תחומים – אני יכול לומר לך בוודאות שהיא מצליחה בכל עסק.

תן לנו לעשות את כל עבודת השיווק הקשה עבורך - מא' ועד ת'

עכשיו, במקום שאתה תצטרך לעשות את זה בעצמך או שתשכור מנהל שיווק יקר אני והצוות שלי יכולים להיכנס לעסק שלך ולבצע את השיווק הלכה למעשה:

"האם זה יעבוד בעסק שלי?"

עד היום עבדנו עם אנשים ב-47 קטגוריות עסקים שונות, בשווקים סופר מגוונים. החל משיווק לפרטיים ושיווק לעסקים בארץ וגם בחו"ל. יש לי ולצוות שלי נסיון מצבטר של לפחות 100 שנים. עזרנו ואנחנו עוזרים לעשרות עסקים להגדיל את המכירות שלה.

הנה רשימה חלקית של ההישגים שלנו:

  • חברה להשקעות נדל”ן שהגדילה את הרווח שלה מ-6 מיליון דולר ל-9 מליון דולר במהלך שנה אחת (רווח לא הכנסות).
  • מערך שיווק שיצרנו עבור חברה לשירותים פיננסים שהכפילה את כמות הלקוחות הקבועים שלה במהלך 3 חודשים.
  • לאחר שנתיים חברה המשווקת תוספי תזונה להרזיה שהתחילה עם 4 עובדים מעסיקה כיום 28 עובדים.
  • חברת תכשיטים שהגדילה בפי 4 את המכירות ממוצר אחד ב-6 חודשים.
  • חברה קטנה המשווקת קורסים באינטרנט הגיע בשנה אחת למכירות של 900,000 ש”ח.
  • מרכז קטן לטיפולי אסטטיקה שעלה ממכירות שנתיות של 1,000,000 ש”ח ל-4,000,000 ש”ח.
זוהי כמו שאמרתי רק רשימה קצרה.

ככה מתחילים!

אם כל זה נשמע לך מעניין זה מה שאתה צריך לעשות עכשיו:

1. מלא את הפרטים בטופס שנמצא כאן למטה. 

2. עד 48 שעות לאחר מכן אנחנו ניצור איתך קשר לשיחת טלפון ראשונית.

3. אם נראה שיש על מה לדבר נתאם פגישה קצרה.

אזהרה: מומלץ לפעול עכשיו

בכל שבוע אנו מקבלים עשרות פניות ממתעניינים לגבי השירות שלנו ואיננו יכולים לטפל בכל אחד. משום שהשירות דורש הרבה השקעה מבחינת זמן וחשיבה מאומצת בכל זמן נתון נוכל לקבל רק קומץ מצומצם של הלקוחות הכי איכותיים. 

לכן אם אתה מעוניין בשינוי משמעותי בעסק  מומלץ לפנות עכשיו. אם תשב על הגדר אתה עלול להיכנס לרשימת ההמתנה ולחכות עוד 2-3 חודשים עד שאספיק לחזור אליך.

…אז יש כאן חלון הזדמנויות אבל הוא לא יהיה פתוח לאורך זמן רב.

לקבלת השיחה מלא את הטופס עכשיו

להשתמע בקרוב,
אבינועם שחר

מה אתה מקבל ברגע שתהיה לקוח של אבינועם שחר

יותר לידים

באמצעות ניהול קמפיינים חכמים ברשתות כמו גוגל, פייסבוק ורשתות מאמרים נוספות אנו משיגים לעסק שלך פניות (לידים) איכותיות.

יותר מכירות

ברגע שתתחיל להזרים לפניות לעסק אוטומטית המכירות שלך יעלו. אם לא תצליח לסגור יותר עסקאות אנחנו נסייע לך ונדריך אותך איך לבנות מערך מכירות אפקטיבי.

יותר רווחים

ברגע שתגדיל את הפניות והמכירות תוכל בקלות להגדיל את הרווחים על ידי היקפי עסקה גדולים יותר, מכירה חוזרת ללקוחות קיימים והעלאת מחירים.

מעוניין להצטרף למעגל הלקוחות של אבינועם שחר?

אבינועם שחר במספרים

עותקים שנמכרו
שקלים בתקציבי פרסום
כתבות בתקשורת

צוות המומחים

אבינועם שחר - מייסד ומנכ"ל

בעל נסיון מצטבר של מעל 18 שנים בעולם השיווק והמכירות. מעל 14 שנים נסיון בניהול קמפיינים בגוגל ו-9 שנים בפייסבוק ונחשב לאחד מהחלוצי השיווק הדיגיטלי בישראל. עשרות מאמרים פרי עטו פרסמו בעיתונות הכלכלית: The Marker, כלכליסט וגלובס. ספרו 'שיווק בלי בולשיט' נמכר במעל 4,000 עותקים. עבד עד היום עם מאות עסקים החל מעסקים קטנים ועד לתאגידים כמו מוטורולה, הכשרת היישוב, סנו ו-GE.

ספי רונן - סמנכ"ל לקוחות

בעל נסיון של 11 שנים בעולם השיווק דיגיטלי. מומחה לתקשורת שיווקית. ניהל את המיזם פורץ הדרך 'מנהיגים ברשת'. עד היום ניהל עשרות קמפיינים עם תקציב מצטבר של מעל 13 מיליון שקלים.

גיל ספיר - מנהל קמפיינים

מומחה לניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק וגוגל. ניהל את מערך הפרסום הדיגיטלי של חברת לאומי קארד בו הושקעו מיליוני שקלים בכל שנה.

איין סמית'

בעל נסיון עשיר בעולם היזמות. הקים חברות ומערכי שיווק בחברות מסחר מתקדמות בשוק ההון שגייסו נכסים בשווי של כ-27 מיליון דולר.

צוות המומחים

הנה מה שמנטורים ולקוחות מובילים מספרים עלינו

"התוצאות פנטסטיות. על כל שקל שאנחנו משקיעים בפרסום אנחנו מקבלים 3 חזרה".
גיל אורלי
"העיתון של אבינועם שחר מפוצץ בתובנות וטיפים שיעזרו לכל יזם לשווק ולמכור טוב יותר. אני יודע שזה ישמע כמו הגזמה אבל כקורא קבוע כבר מעל שנה אני חושב שזה שווה לפחות פי 10 ממה שהוא מציע אותו".
איתמר בן חור
"ממליץ בחום לקרוא ולשמוע את אבינועם שחר – התכנים שלו יצירתיים, חדים, פרקטיים ומעוררי השראה! לא תמיד תסכימו איתו (ולפעמים קצת תכעסו עליו…) אבל תמיד תגלו כלים חדשים ותחשבו על רעיונות להניע את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה".
ד"ר יניב זייד
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
"בתעשייה שמלאה בבולשיט, אני תמיד מחפש את התכל'ס. אבינועם הוא אחד המקורות הבודדים בארץ להשראה בנושא שיווק. כיף לקרוא את העיתון שלו… יותר מזה, זה אפילו ממכר".
אדם טל
כמי שהחליט להתעדכן בכל מה שמהווה פריצת גבול וחידוש בעולם המכירות אני לא חושב שיש אפשרות לא להיות מנוי לדיוור של אבינועם שחר היקר!
ניר דובדבני

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"כאשה היודעת בדיוק מה היא רוצה, אני חייבת לפרגן לכם ולהודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור החברה שלנו. קבוצת שטיר מפיקה תערוכות מקצועיות במגוון תחומים בכל השנה. ללא ספק הוכחתם את היכולת שלכם לקדם כל תערוכה ותערוכה ביצירתיות ובמקצועיות. העבודה שלכם עזרה לנו להביא אלפי מבקרים לתערוכות שלנו. אתם ענקים"

ישראלה שטיר אינשטיין (חברת פאנל ב"כרישים" ערוץ 10)

נשיאת קבוצת שטיר

"אחד המוחות השיווקיים הפוריים ביותר שפגשתי אבינועם הוא מאותם אנשים שחיים ונושמים שיווק. הוא ללא ספק אחד המוחות השיווקיים היותר פוריים שפגשתי ובניגוד להרבה מאמני שיווק אחרים שרק מדברים הוא באמת מיישם את העקרונות עליהם הוא מדבר אצלו ואצל הלקוחות שלו. אני נעזרתי בהכוונה של אבינועם באופן אישי וממליץ לכל מאמן עצמאי המעוניין בפריצת דרך לפנות ולהיעזר בו."

ד"ר אריה קגן

מנכ"ל מכללת קגן ל-NLP ודמיון מודרך

"שלום רב, אבינועם הוא אומנם איש שיווק אבל מה שמבדיל אותו מאחרים היא הנתינה ללא גבולות. נעזרתי באבינועם ובאסטרטגיות השיווקיות שהוא נתן לי לאורך תקופה ארוכה. ההכוונה של אבינועם עשתה לי סדר בראש, שדרגה את השיווק בעסק שלי ואת היכולת שלי להביא יותר לקוחות. המלצתי הכנה לכל עצמאי המבקש לעשות פריצת דרך ליצור קשר ולהיעזר בהכוונה והייעוץ של אבינועם."

רונית אילה טל

מרפאה משלימה

"הכפלתי את מחזור המכירות תוך 3 חודשים "מאז שהתחלתי לכתוב את הטקסטים השיווקיים על פי הנוסחא שאבינועם נתן לי כל העסק שלי השתנה. אם בעבר היו מגיעים כל יום 3 לקוחות היום מגיעים 6 ו-7. כתוצאה מכך גם מחזור המכירות שלי הוכפל תוך 3 חודשים. עד לא מזמן הייתי מרוויחה בממוצע 20,000 שקל והיום הממוצע הזה עלה ליותר מ-50,000 שקל. הפרסום שלי כל כך חזק שאנשים עוצרים אותי ברחוב ומספרים כמה שזה נראה טוב ומקצועי"

חני אבו

טופשוז נעלי נוחות

"אנו בעלי עסק קטן המפתח משחקי קלפים לילדים. התחלנו לעבוד עם אבינועם במטרה להחדיר את קו המוצרים החדש שלנו לשוק. למרות שכחברה קטנה לא היו לנו תקציבי ענק, הופתענו מהתוצאות הרבות שהגיעו תוך זמן כל כך קצר. אבינועם והצוות ידעו לנצל כל הזדמנות לפרוץ לתודעה והרגשנו את פועלם בשטח. כתוצאה מהעבודה המשותפת עם אבינועם והצוות, קניין אירופאי ששהה בישראל נחשף למוצרים שלנו והחליט לקנות את הזיכיון להפצה באירופה. מכירת המשחקים באירופה הביאה אותנו מהכנסות שנתיות שעמדו על מיליון שקל להכנסות של 5 מליון שקלים בשנה. ברצוננו להודות לכם על העבודה הנפלאה שבצעתם עבור חברתנו."

יעקב וטובי קליינמן

בעלים ספייס גיימס

"השקעה של 350,000 ש"ח בחברה אני מנהל חברה המפתחת פתרונות רפואיים המסייעים לאנשים עם בעיות שינה. בתחילת הדרך היה לנו שלב מאוד קריטי בו היינו צריכים לגייס השקעה כספית על מנת להאיץ את פיתוח המוצרים שלנו. החיבור עם אבינועם היה בדיוק בזמן. העבודה השיווקית הממוקדת שלנו יחד עם אבינועם הובילה לפניות מצד משקיעים פוטנציאליים שלבסוף הובילה להשקעה על סך 350,000 ש"ח שסייעה מאוד לפיתוח מואץ של המוצרים. מאחל לך שתמשיך עם העבודה המשובחת."

ד"ר עדי משיח

מנכ"ל ניקסואה

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

מעוניין להצטרף למעגל הלקוחות של אבינועם שחר

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 3,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם. מהמשווקים המובילים באינטרנט בישראל

 

כן אבינועם אני רוצה שתשיג לי יותר לידים, מכירות ורווחים

גלילה לראש העמוד