הזמנה לאירוע בחינם:

זהו המהפך בשיווק ובאתר האינטרנט שלך

עם אבינועם שחר

יום ב' 8.5.17 במלון 5 כוכבים בתל אביב בשעות 14:00-17:00

נא להאזין להודעה המוקלטת כאן. יש בה פרטים חשובים לגבי האירוע.

האירוע מתאים רק לעסקים העומדים בתנאים הבאים:

יזם יקר,

זוהי הזמנה להגיש מועמדות להשתתף במגפש מיוחד שאני מקיים בבית מלון 5 כוכבים בתל אביב – בחינם.

אני מעביר אירוע מיוחד ללקוחות המובחרים שלי שרוצים לגלות איך זה לעבוד איתי ועם הצוות שלי על השיווק שלהם באינטרנט.

זהו אירוע מצומצם ל-25 משתתפים בלבד. בעלי עסקים שיקבלו ממני את מלוא תשומת הלב ויקבלו תוכנית פעולה צעד אחר צעד כיצד לשדרג את האתר והשיווק שלהם באינטרנט.

במהלך המפגש אני אציג למשתתפים את האסטרטגיות המתקדמות ביותר לשיווק באינטרנט בה אנחנו משתמשים כדי להשיג תוצאות עבור הלקוחות שלנו בשוק של היום. בנוסף אני אראה לכם איך תוכלו לעבוד איתנו כדי לעשות מהפך אמיתי בעסק שלכם. המפגש הזה הוא לבעלי עסקים רציניים בלבד שרוצים לפתוח דף חדש ולבדוק את האפשרות שאני והצוות שלי ננהל את השיווק הדיגיטלי עבורם.

 

הנה רק חלק ממה שתגלה במפגש הזה:

אסטרטגיות שיווק דיגיטליות שהגדילו את הפניות באתרי הלקוחות שלנו ביותר מ-200%

4 מקורות התנועה הטובים ביותר ללידים באינטרנט (לפחות 2 יפתיעו אותך)

10 ניסויים שונים בפרסום בפייסבוק. לאותה הצעה מודעה שונה עשויה להביא פי 18 יותר לידים. נראה לך מה הם הסודות הבסיסיים להצלחה ברשת החברתית.

3 הטעויות שהמעצבים עושים באתר שפשוט הורגים את כל הסיכויים שלך למכור באינטרנט

וידאו באינטרנט – כיצד וידאו שנעשה טוב יכול להגדיל את יחס ההמרה שלך ב-75% עד 300% ואיך וידאו שנעשה באופן חובבני עלול לפגוע בך.

עמוד הבית המושלם. כך צריך להיראות עמוד הבית שלך. אלה התוצאות אליהן הגענו אחרי אין ספור ניסויים.

יום הדין לגוגל? השיווק באמצעות גוגל נהיה יותר יקר ופחות אפקטיבי עבור הרבה מאוד שחקנים בינוניים וקטנים. הנה השיטות בהן אנחנו משתמשים כדי להשיג תוצאות רווחיות ממנוע החיפוש הגדול בישראל.

בנוסף אראה לך איך אני והצוות שלי יכולים לעבוד יחד איתך ולנהל באופן שוטף את האתר והשיווק שלך באינטרנט. בין היתר תראה:

איך נוכל לבנות עבורך אתר חדש או לשדרג אתר קיים לשיווק שמותאם לשנת 2017

לבנות אתר הממוקד על יצירת המרות – פניות מלקוחות – ולא סתם ערימה של עיצובים שיושבים ברשת כאבן שאין לה הופכין

ליצור עבורך אתר המותאם לצפייה ויצירת המרות במכשירים ניידים

להפיק עבורך קטעי וידאו שיתנו לשירות ולמקצועיות שלך במה (וצ'אנס) אמיתי ברשת

ליצור ולהתקין אצלך בעסק את מערך השיווק שלנו לאי מייל. אותו מערך שכבר מביא ללקוחות שלנו מיליוני שקלים בהכנסות בכל שנה ושנה כבר 6 שנים ברציפות.

לנהל עבורך את השיווק שלך בפייסבוק – כזה שמביא לידים ולא לייקים.

לשים סוף לכל התסכול שלך בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי כי אנחנו נדאג להכל.

יום ד' 9.11.16 במלון 5 כוכבים בתל אביב בין השעות 15:00-18:00

מספר המקומות מוגבל ל-25 בעלי עסקים

ההשתתפות מותנית בהגשת מועמדות

האירוע מתאים רק לעסקים העומדים בתנאים הבאים:

אבינועם שחר- מהמשווקים המובילים באינטרנט בישראל. כפי שפורסם ב:

לקוחות מספרים על אבינועם שחר

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"כאשה היודעת בדיוק מה היא רוצה, אני חייבת לפרגן לכם ולהודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור החברה שלנו. קבוצת שטיר מפיקה תערוכות מקצועיות במגוון תחומים בכל השנה. ללא ספק הוכחתם את היכולת שלכם לקדם כל תערוכה ותערוכה ביצירתיות ובמקצועיות. העבודה שלכם עזרה לנו להביא אלפי מבקרים לתערוכות שלנו. אתם ענקים"

ישראלה שטיר אינשטיין (חברת פאנל ב"כרישים" ערוץ 10)

נשיאת קבוצת שטיר

"אחד המוחות השיווקיים הפוריים ביותר שפגשתי אבינועם הוא מאותם אנשים שחיים ונושמים שיווק. הוא ללא ספק אחד המוחות השיווקיים היותר פוריים שפגשתי ובניגוד להרבה מאמני שיווק אחרים שרק מדברים הוא באמת מיישם את העקרונות עליהם הוא מדבר אצלו ואצל הלקוחות שלו. אני נעזרתי בהכוונה של אבינועם באופן אישי וממליץ לכל מאמן עצמאי המעוניין בפריצת דרך לפנות ולהיעזר בו."

ד"ר אריה קגן

מנכ"ל מכללת קגן ל-NLP ודמיון מודרך

"שלום רב, אבינועם הוא אומנם איש שיווק אבל מה שמבדיל אותו מאחרים היא הנתינה ללא גבולות. נעזרתי באבינועם ובאסטרטגיות השיווקיות שהוא נתן לי לאורך תקופה ארוכה. ההכוונה של אבינועם עשתה לי סדר בראש, שדרגה את השיווק בעסק שלי ואת היכולת שלי להביא יותר לקוחות. המלצתי הכנה לכל עצמאי המבקש לעשות פריצת דרך ליצור קשר ולהיעזר בהכוונה והייעוץ של אבינועם."

רונית אילה טל

מרפאה משלימה

"הכפלתי את מחזור המכירות תוך 3 חודשים "מאז שהתחלתי לכתוב את הטקסטים השיווקיים על פי הנוסחא שאבינועם נתן לי כל העסק שלי השתנה. אם בעבר היו מגיעים כל יום 3 לקוחות היום מגיעים 6 ו-7. כתוצאה מכך גם מחזור המכירות שלי הוכפל תוך 3 חודשים. עד לא מזמן הייתי מרוויחה בממוצע 20,000 שקל והיום הממוצע הזה עלה ליותר מ-50,000 שקל. הפרסום שלי כל כך חזק שאנשים עוצרים אותי ברחוב ומספרים כמה שזה נראה טוב ומקצועי"

חני אבו

טופשוז נעלי נוחות

"אנו בעלי עסק קטן המפתח משחקי קלפים לילדים. התחלנו לעבוד עם אבינועם במטרה להחדיר את קו המוצרים החדש שלנו לשוק. למרות שכחברה קטנה לא היו לנו תקציבי ענק, הופתענו מהתוצאות הרבות שהגיעו תוך זמן כל כך קצר. אבינועם והצוות ידעו לנצל כל הזדמנות לפרוץ לתודעה והרגשנו את פועלם בשטח. כתוצאה מהעבודה המשותפת עם אבינועם והצוות, קניין אירופאי ששהה בישראל נחשף למוצרים שלנו והחליט לקנות את הזיכיון להפצה באירופה. מכירת המשחקים באירופה הביאה אותנו מהכנסות שנתיות שעמדו על מיליון שקל להכנסות של 5 מליון שקלים בשנה. ברצוננו להודות לכם על העבודה הנפלאה שבצעתם עבור חברתנו."

יעקב וטובי קליינמן

בעלים ספייס גיימס

"השקעה של 350,000 ש"ח בחברה אני מנהל חברה המפתחת פתרונות רפואיים המסייעים לאנשים עם בעיות שינה. בתחילת הדרך היה לנו שלב מאוד קריטי בו היינו צריכים לגייס השקעה כספית על מנת להאיץ את פיתוח המוצרים שלנו. החיבור עם אבינועם היה בדיוק בזמן. העבודה השיווקית הממוקדת שלנו יחד עם אבינועם הובילה לפניות מצד משקיעים פוטנציאליים שלבסוף הובילה להשקעה על סך 350,000 ש"ח שסייעה מאוד לפיתוח מואץ של המוצרים. מאחל לך שתמשיך עם העבודה המשובחת."

ד"ר עדי משיח

מנכ"ל ניקסואה

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

אודות אבינועם שחר

מהמשווקים המובילים באינטרנט בישראל

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 3,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם.

האתר והנוכחות שלך באינטרנט הם הבסיס להצלחה הכלכלית בעסק שלך. זאת משום שהעתיד של העסק שלך תלוי ביכולת שלך להשיג לקוחות. כדי לנצח במגרש הדיגיטלי אתה זקוק לשיווק ברמה הגבוהה ביותר.

תן לי ולצוות שלי לעשות את המהפך הזה יחד איתך. בוא לגלות איך תוכל לעשות את זה – זה בחינם!

בכבוד רב והערכה,

אבינועם שחר