רוצה שאני אעזור לך להשיג יותר פניות ממטופלים לטיפולים יוקרתיים כמו השתלות ולמינייט במרפאה שלך... בהתחייבות

מאת:

אבינועם שחר

מגדלי התאומים 2, קומה 13

דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן

רופא יקר,

שמי אבינועם שחר ואני איש שיווק כבר מעל 17 שנים. אולי קראת את אחד המאמרים שלי בגלובס או דה מרקר ויכול להיות שגם ראיתי את הספר שלי בחנויות הספרים, קוראים לו  'שיווק בלי בולשיט'. רגע לפני שאתה סוגר את החלון הזה אני רוצה להסביר לך מדוע פרסמתי את המכתב הזה דווקא עכשיו.

אחרי עבודה של קרוב ל-10 שנים עם מרפאות השיניים ברחבי הארץ פיתחתי שיטה מיוחדת לגיוס לקוחות אך ורק לטיפולים יוקרתיים כמו למינייט והשתלות שיניים.

אני לא צריך לספר לך מה היתרון בהשגת מטופלים לטיפולים אלה. הרי מי לא רוצה יותר כסף עם פחות עבודה. הנקודה שלי היא שהשיטה הזו לגיוס לקוחות הוכיחה את העצמה במספר ערים ברחבי הארץ. לכן אני כבר יודע בוודאות שלא מדובר כאן בעניין של מזל אלא בשיטה מוכחת שמביאה מטופלים על בסיס קבוע, צפוי ואמין.

נשמע לך מעניין? העניין הוא כזה. זה לא מתאים לכל רופאי שיניים ואולי זה לא יתאים לך.

למי זה כן מתאים.

  1. זה מתאים רק לרופאי שיניים שמוכנים להשקיע כסף בשיווק. לא מדובר בהשקעה גדולה אלא מדודה ומדידה מאוד בהתאם למטרות העסקיות שלך. אני יודע שישנם רופאי שיניים שממש מתנגדים להשקעה בפרסום ולכן אם אתה נמנה על קבוצה זו, זה לא בשבילך.
  2. זה מתאים רק למי שיש לו לקוחות שיכולים להמליץ עליו ועל השתלות שהוא כבר עשה. אם אין לך לקוחות שימליצו על השירות שלך זו עשויה להיות בעיה. השיטה הזו עובדת רק כשהרופא מקבל המלצות חמות.
  3. זה מתאים למי שיכול לסגור תוכניות גדולות (או במילים אחרות, לא מתבייש לדבר עם לקוחות על כסף). ברגע שנתחיל לעבוד, אתה תתחיל לקבל זרם של מטופלים למרפאה שלך. אם לא תדע להפוך את הביקורים האלה להכנסות… איך אומר את זה בעדינות… חבל על הזמן של שנינו.

אם אתה עושה על הקריטריונים אולי נוכל לעבוד ביחד.

כפי שבטח כבר הנחת המודעה הזו מוצגת לרופאי שיניים אחרים בסביבה שלך ומשום שהשיטה הזו עובדת על גיוס מטופלים ברמה המקומית – כאלה שנמצאים לא רחוק מהמרפאה שלך, לא אוכל לעבוד

עם יותר ממרפאה אחת בסביבה שלך. לכן עליך לקחת בחשבון שהזמן הוא משתנה קריטי ודרושה תגובה מהירה.

אחרי שהשיטה הזו נוסתה בהצלחה במרפאות שיניים אחרות בארץ אני משוכנע שהיא תוכל לעזור גם לך להביא עוד מטופלים חדשים למרפאה.

אחרי שתשאיר פרטים בטופס כאן למטה, אני ניצור איתך קשר תוך תוך 48 שעות או פחות. לאחר השיחה יקרו אחד משני התרחישים הבאים: 

תרחיש 1# – רוב הסיכויים שיקרה. אתה תאמר: "וואו! נשמע מעולה, איך אנחנו מתחילים להביא עוד מטופלים להשתלות, כמה שיותר מהר?" 

תרחיש 2# – לא סביר. אתה תאמר "זה ממש לא נראה לי". במקרה של תרחיש מספר שתיים אני מוכן להעביר לחשבון הבנק שלך  50 שקלים באופן מיידי על קח שבזבזתי 10 דקות מזמנך היקר.

להשתמע בקרוב,
אבינועם שחר

נ.ב. אתה לא חייב להאמין לאף מילה שלי. פשוט תקרא את מה שהרופאים האלה אומרים:

כפי שפורסם ב

אבינועם שחר במספרים

עותקים שנמכרו
שקלים בתקציבי פרסום
כתבות בתקשורת

הנה מה שמנטורים ולקוחות מובילים אומרים

"התוצאות פנטסטיות. על כל שקל שאנחנו משקיעים בפרסום אנחנו מקבלים 3 חזרה".
גיל אורלי
"העיתון של אבינועם שחר מפוצץ בתובנות וטיפים שיעזרו לכל יזם לשווק ולמכור טוב יותר. אני יודע שזה ישמע כמו הגזמה אבל כקורא קבוע כבר מעל שנה אני חושב שזה שווה לפחות פי 10 ממה שהוא מציע אותו".
איתמר בן חור
"ממליץ בחום לקרוא ולשמוע את אבינועם שחר – התכנים שלו יצירתיים, חדים, פרקטיים ומעוררי השראה! לא תמיד תסכימו איתו (ולפעמים קצת תכעסו עליו…) אבל תמיד תגלו כלים חדשים ותחשבו על רעיונות להניע את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה".
ד"ר יניב זייד
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
"בתעשייה שמלאה בבולשיט, אני תמיד מחפש את התכל'ס. אבינועם הוא אחד המקורות הבודדים בארץ להשראה בנושא שיווק. כיף לקרוא את העיתון שלו… יותר מזה, זה אפילו ממכר".
אדם טל
כמי שהחליט להתעדכן בכל מה שמהווה פריצת גבול וחידוש בעולם המכירות אני לא חושב שיש אפשרות לא להיות מנוי לדיוור של אבינועם שחר היקר!
ניר דובדבני

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 3,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם. מהמשווקים המובילים באינטרנט בישראל

לקבלת שיחת הכוונה ראשונית

כן אבינועם אני רוצה שתשיג לי יותר לידים, מכירות ורווחים

כל הזכויות שמורות לא.נ. שחר בע"מ | טל': 03-5169588 | מגדלי התאומים 2 קומה 13 חדר 1305| ז'בוטינסקי 35 רמת גן

גלילה לראש העמוד