משווקים מוצרים או שירותים לעסקים אחרים (B2B) - זה בשבילכם!

סוף סוף ענקית המידע העסקי דן אנד ברדסטריט חושפת את ארגז הכלים המוכח להשגת הלקוחות שעליהם חלמתם בלחיצת כפתור

הירשמו עכשיו למפגש מיוחד וקצר בו תגלו צעד אחר צעד איך להגיע ללקוחות איכותיים ולהשיג איתם פגישות פנים מול פנים

מספר המקומות מוגבל

שריין מקומך עכשיו

אם יש לכם עסק שמשווק מוצרים או שירותים לעסקים אחרים – מה שנקרא B2B ואתם מחפשים דרך יעילה ואפקטיבית להגיע ללקוחות חדשים.

זה בשבילכם.

שמי אבינועם שחר ואני כמוכן כבר 12 שנים משווק שירותים לעסקים אחרים. אחד הכלים המדהימים שגיליתי נקרא 'ארגז הכלים' של דן אנד ברד סטריט והוא עזר לי עד היום לסגור עשרות עסקאות בשווי מצטבר של מיליוני שקלים.

אם עוד לא שמעתם עליה . דן אנד ברד סטריט זו חברה בינלאומית למידע עסקי. לכן אם אתם רוצים להגיע לעסק מסויים, למקבל החלטות כזה או אחר , באמצעות ארגז הכלים של דן אנד ברדסטריט תוכלו לעשות את זה בלחיצת כפתור.

ממש כך. אם יש לכם חברה או חברות שחלמתם לעבוד איתם מעכשיו תוכלו לקבל את המיילים הישירים של בעלי התפקידים ובחלק מהמקרים אפילו את הניידים שלהם.

אם זה נשמע לכם מעניין ואתם רוצים לגלות איך תוכל להשתמש בכלים האלה ולהגיע לעוד לקוחות איכותיים הכנו עבוכם מפגש מיוחד וקצר בו נראה לכם בדיוק , צעד אחר צעד איך לעשות את זה.

נראה לכם גם איך אתם משיגים את המידע אבל גם את הכלים . בדיוק מה לעשות עם המידע הזה כדי להשיג פגישות פנים מול פנים עם בעלי התפקידים שאתם רוצים.

המפגש הוא במחיר סמלי ומספר המקומות מוגבל.

לכן אם אתם רוצים סוף סוף לעבור ממצב בו שאתם לא יודעים מאיפה ואיך להשיג את הלקוחות למצב בו אתם מעמידים את עצמכם פנים מול פנים מול לקוחות איכותיים. שריינו את מקומכם עכשיו.