"אם המודעות שלי לא ינצחו את המודעות שלך כספך יחוזר"

אחרי שניהל יותר מ-20,000,000 ש"ח בתקציבי פרסום דיגיטליים והשיג ללקוחותיו יותר מ-4,000,000 לידים... תן ל"משווק המורד" לשים אותך על המסלול המהיר להצלחה עם פרסום בפייסבוק… סוף סוף אפשר לדלג על הנסיונות היקרים ולהגדיל את העסק במהירות!

קבל את ה-30 הימים הראשונים לניהול הקמפיין באחריות מלאה

(במידה ולא תהיה מרוצה כל מה ששילמת עבור השירות יוחזר)

תחומי ההתמחות שלנו:

***מיועד לבעלי תקציב פרסום של 8,000+ ש"ח בחודש***

מיתוסים שכבר בטח שמעת בשנת 2021

העדכון של ה-IOS 14 גרם לעליית מחירים משמעותית

לידים זולים הם בהכרח לידים לא איכותיים

הפרסום בפייסבוק כבר לא עובד

ROI (החזר השקעה) 1:25

זאת התשובה שלי לכל המפקפקים ומפיצי המיתוסים. לקוח שהשקיע כ-800 שקל בפרסום ביום, ביצע עסקאות בשווי של כ-20 אלף ש"ח, ביום אחד בלבד. כבר למעלה מ-17 שנה, מידי שבוע, אני שומע על מיתוס חדש שיצא לעולם. כמובן שבתקופה הנוכחית, עדכון הגרסה באייפונים הוא המיתוס הראשי. "המהלך של אפל יותיר השפעות הרסניות על המשווקים בפייסבוק וגוגל",  אני עדיין מחכה לאותן השפעות הרסניות… בנתיים הלקוחות שלי ואני נהנים מתוצאות פנטסטיות, שמשתפרות מיום ליום (וכך כבר 15 שנה).

אז אם עדיין לא הבנת, לרוב כל המיתוסים הללו, נוצרים כתירוצים לכשלונות. סוכנות דיגיטל שכבר לא מצליחה לספק את התוצאות שסיפקה בעבר, שולפת במהרה את המיתוס התורן, ובכך משליכה את האחריות על הביצועים על מישהו אחר.

תבין, אני לא טוען שאין שינויים סביבתיים שעלולים לגרום לשינוי בתוצאות. שינויים כאלה קורים בכל יום, אך השאלה היא, האם אתה יודע להתמודד איתם – -או במילים אחרות – Fight or Flight.

 

איך שומרים על יציבות במציאות משתנה

כבר למעלה מ-17 שנה שאני מתעסק בתחום השיווק הדיגיטלי. חוויתי עליות ומורדות, כשלונות והצלחות, וכל אלו, הכינו אותי למצב הנוכחי.

במציאות של היום, הכל יכול לקרות, בכל יום. אז איך הופכים את כל השינויים הסביבתיים, למינוריים, כך שלא יפגעו בתוצאות של הלקוחות?

בעזרת שיטת שיווק שפיתחתי לאורך הדרך, הצלחתי לייצר לעצמי את היציבות ההכרחית, לי וללקוחותיי. השיטה שלי מבוססת על אסטרטגיות שיווק שונות, שמפזרות את הסיכון ומבטיחות תוצאות רבות ואיכותיות. למעשה אני יכול להעיד, כי למרות כל השינויים הסביבתיים, התוצאות של הלקוחות שלי נשארות יציבות לאורך כל השנה.

 

יותר לידים, יותר עסקאות

לידים בתחום ההלוואות במשך חצי שנה - יציבות מקסימלית

מעל 500 הרשמות לוובינר בפחות מחודש

לידים להשתלות שיניים בשבוע בלבד (תקציב נמוך)

ליבת השיטה שפיתחתי היא הדרך לייצר הרבה לידים, מבלי לפגוע באיכותם. רק כך אני יכול לספק ללקוחותיי את התוצאות שלהם הם מצפים באמת (כי תכלס זה לא מעניין אם יש הרבה לידים והם לא ממירים). וכך, במעלה הדרך, לא הפסקתי לשפר את האסטרטגיה שבניתי, עד שהגעתי לתוצאות שציפיתי לקבל.

והיום? מאות לקוחות שלי כבר נהנו ונהנים מתוצאות פנסטיסטיות והחזרי השקעה שנשמעים בידיוניים לחלוטין.

גם לעסק שלך מגיע לנצח!

מי אני ולמה כדאי להקשיב לי?

נעים מאוד, קוראים לי אבינועם שחר. אני מלווה עסקים בעלי שירותים המבוססים על מומחיות לצמיחה.  אני בעל נסיון של מעל 17 שנים בתחום השיווק והמכירות. בפעם האחרונה שספרתי אני והצוות שלי עזרנו לעסקים שעבדו איתנו לצבור מכירות של מעל 300 מיליון שקלים. הספר שלי שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' נמכר עד היום במעל 4,000 עותקים. עשרות כתבות שלי פורסמו באמצעי התקשורת ואני מרצה קבוע בגופים כמו מעוץ ולשכות המסחר. 

קיצר, אין במה שאני מראה שום תיאוריה אלא רק פרקטיקה אמיתית שנולדה כתוצאה מעבודה עם מאות עסקים ב-47 ענפים שונים לאורך השנים.

0 +
מכירות ללקוחות
0
ספרים שנמכרו
0
כתבות בתקשורת

למה שתיתן בי אמון דווקא עכשיו?

אני מניח שאתה מקבל לא מעט פרסומות המציעות דברים דומים, ורובן מבטיחות לך תוצאות מושלמות... אז מה בעצם מיוחד בשירות שאני מציע?
חשוב שתבין, אני לא עוד ילד שאתמול סיים קורס בשיווק דיגיטלי, והיום כבר מגייס לקוחות. אני שועל קרבות ותיק שכבר ראה הכל ב-17 שנים האחרונות. עבדתי עם החברות הגדולות ביותר, וכמובן עם עסקים קטנים ובינוניים. הקמתי קמפיינים בעשרות ענפים שונים, ובתקציב כולל של עשרות מיליוני שקלים.
אני כלכך בטוח בהצלחה שלי, שאני מציע לך החזר כספי מלא בתוך חודש בלבד, במידה ולא תהיה מרוצה מהתוצאות.

רוצים להתקדם? זה מה שצריך לעשות עכשיו.

כדי שהשיחה שלנו תהיה סופר אפקטיבית אודה לך אם תענה על מספר שאלות. אחרי שתלח. על הכפתור כאן תועברו לשאלון קצר. לוקח בערך 2 דקות למלא אותו. הוא סודי ואישי. רק אני רואה אותו והוא נועד לראות איפה אתה והעסק שלך עכשיו עכשיו ולאן אתה שואף להגיע….

לקוחות

.jpg
עבדתי עם הרבה מאוד משווקים אבל עם אבינועם החוויה לגמרי שונה. אנחנו מקבלים עשרות פניות איכותיות והתוצאות בהתאם, ישנן לא מעט סגירות. אשמח להמליץ עליו לכל עורך דין שרוצה לקדם את השירותים שלו.
עו"ד עמירם אלקובי
עמירם אלקובי ושות' - משרד עורכי-דין
המשפכים השיווקיים שאבינועם והצוות שלו הקימו עבור המכללה הוסיפו באופן ישיר הכנסות של מאות אלפי שקלים בכל חודש.
דודי פריד
מנכ"ל מכללת מגמות
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
קופירייטר ומנטור עסקי
אבינועם והצוות שלו יצרו עברנו מערך אדיר של פניות מלקוחות איכותיים שהוביל באופן ישיר לגידול משמעותי במכירות.
ליאור איילון
מתן יעוץ משכנתאות
כשפנינו לאבינועם שחר לא הייתה לנו בעיה בכמות הלידים. הבעיה הייתה שקיבלנו לידים מאוד לא איכותיים. השינויים שאבינועם ביצע בדרך קבלת הלידים ובקמפיין שינו את המצב. היום אנחנו מקבלים יותר פניות איכותיות וכתוצאה מכך אנחנו סוגרים יותר עסקאות.
דודי ישראל
רצון ליברמן בע"מ
השינוי הגדול שחל כתוצאה מהעבודה עם אבינועם הוא סוג הלקוחות שמגיעים אלינו עכשיו. כיום אני עוסק כמעט ואך ורק בטיפולי השתלת שיניים. זה שינה את כל הדרך שבא אנחנו מתנהלים היום. עם פחות לקוחות אנחנו משיגים הרבה יותר הכנסות.
ד"ר דניאל רם
מרפאת מזור, הוד השרון
אני חייב לאבינועם המון... הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.
ד"ר רמי פטררו
המרכז לבריאות השן, קריית מוצקין

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים ועד היום אחראית לגידול מצטבר של יותר מ-300 מיליון שקלים במכירות של לקוחותיה.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן
גלילה לראש העמוד