נוסחאות בדוקות ליותר כסף ולקוחות

המטרה שלנו היא שתרוויח יותר כסף. נקודה.

ואין לנו שום ספק שאם תתחבר אלינו אתה בהחלט תעשה עוד כסף. כן, אני יודע שזו הבטחה גדולה אבל אני עומד מאחוריה ב-100%. "נוסחאות בדוקות ליותר כסף ולקוחות" זה לא סתם סלוגן – זו המציאות באנו ולקוחותינו חיים. זו מציאות שבה אנו תמיד יודעים מה לעשות כדי להשיג זרם קבוע, צפוי ואמין של לקוחות חדשים ורכישות חוזרות מלקוחות ותיקים. מעוניין לגלות איך זה עובד. קרא עוד עלינו.


לקוחות מספרים
 • אני חייב לאבינועם המון… הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין
  שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה
  אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.

  ד"ר רמי פטררו
  ד"ר רמי פטררו
  המרכז לבריאות השן
 • אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים.

  חנה חיטמן
  מנכ"ל דואט בגדי מעצבים
 • מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון.
  למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים,
  תודה רבה!

  פזית חזיז
  אדריכלית ומעצבת פנים
 • כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס.

  רו"ח סטפן גוברמן
  נשיא קבוצת גוברמן
 • כאשה היודעת בדיוק מה היא רוצה, אני חייבת לפרגן לכם ולהודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור החברה שלנו. קבוצת שטיר מפיקה תערוכות מקצועיות במגוון תחומים בכל השנה. ללא ספק הוכחתם את היכולת שלכם לקדם כל תערוכה ותערוכה ביצירתיות ובמקצועיות. העבודה שלכם עזרה לנו להביא אלפי מבקרים לתערוכות שלנו.

  ישראלה שטיר אינשטיי
  נשיאת קבוצת שטיר
 • אבינועם הוא מאותם אנשים שחיים ונושמים שיווק. הוא ללא ספק אחד המוחות השיווקיים היותר פוריים שפגשתי ובניגוד להרבה מאמני שיווק אחרים שרק מדברים הוא באמת מיישם את העקרונות עליהם הוא מדבר אצלו ואצל הלקוחות שלו.
  אני נעזרתי בהכוונה של אבינועם באופן אישי וממליץ לכל מאמן עצמאי המעוניין בפריצת דרך לפנות ולהיעזר בו.

  ד"ר אריה קגן
  מנכ"ל מכללת קגן ל-NLP ודמיון מודרך

פוסטים אחרונים
5 הסיבות: למה אתם לא מכניסים יותר מ-50 אלף ש"ח לחודש

5 הסיבות: למה אתם לא מכניסים יותר מ-50 אלף ש"ח לחודש

למה ישנם מומחים שהעסקים שלהם נוסקים ואחרים שתקועים עם תוצאות
3 המרכיבים להצמיח עסק מבוסס מומחיות להכנסה של מיליון פלוס שקלים בשנה במהירות
רוצים לצמוח להכנסות של מיליון שקלים או יותר? הנה 10 דברים שכדאי לדעת